מאמרים

דירות בכפר סבאדירות בכפר סבא הן השקעה נדל"נית אטרקטיבית. בשל הביקוש הגבוה לדירות בכפר סבא, מחירי הדירות עולים כל הזמן. דירות בכפר סבא מבוקשות על ידי אוכלוסיה אשר חרטה על דגלה את איכות החיים המתבטאת בבנייה אקולוגית. עיריית כפר סבא אימצה את עקרון הבנייה הירוקה, ונכון להיום כפר סבא היא העיר היחידה בארץ שבנתה שכונת מגורים ירוקה.

דירות בכפר סבא – בתים בשכונה הירוקה

קבלנים הבונים בתים למכירה בכפר סבא בשכונה הירוקה מתחייבים לעקרונות הבנייה האקולוגית. הקבלנים נדרשים לבנות מחומרי בנייה אשר אינם פוגעים בסביבה. על החלונות להיות מבודדים בכל דירה יהיה מזגן בכל חדר, ולא מזגן מרכזי, כדי שאפשר יהיה לחמם כל חדר בנפרד לפי הצורך.

הגינות בשכונה הירוקה יהיו גינות חסכוניות במים. על הקבלן לבנות מנגנוני השקיה אשר יקלטו את מי המזגנים וישתמשו בהם להשקיית הגינה. החניונים, בשכונה הירוקה, יהיו תת קרקעיים והמכוניות לא יורשו להיכנס אל מתחם המגורים.

עיריית כפר סבא מעודדת את הבנייה הירוקה. בנייה ירוקה משמעותה שימוש במשאבים טבעיים והקצאת שטחים ירוקים נרחבים בשכונה. העירייה סללה בשכונה מסלולים מיוחדים לרוכבי אופניים. מסלולים אלו מונעים זיהום אוויר ופקקי תנועה בתוך השכונה. התושבים, בעלי המודעות הגבוהה לכושר גופני, מרבים לרכוב על האופנים כדי לשמור על כושר גופני גבוה.

בשכונה הירוקה בנתה העירייה גינות שעשועים ומתקני משחקים, הקימה גשרים להולכי רגל, השקיעה בפיתוח תשתיות של ניקוז ותיעול, של חשמל ומים. חשוב לזכור שלפני רכישת דירה חדשה חשוב לחתום על חוזה מכירת דירה.

דירות בכפר סבא בשכונה הירוקה מושכות משפחות שוחרות איכות חיים מכל האזור. משפחות רבות, גם לא רק אלה הדוגלות בעקרונות הירוקים, מעוניינות לקנות דירות בשכונה הירוקה בשל איכות החיים הגבוהה שבה. ניתן לבדוק גם על אפשרות של רכישת קרקע חקלאית באזור.

דירות בכפר סבא – פרטים חיוניים

דירות בכפר סבא מבוקשות גם על ידי אוכלוסיה שומרת מסורת. צעירים רבים חובשי כיפות סרוגות בוחרים לבנות את ביתם בכפר סבא בשל מערכת החינוך הדתי המצוינת בעיר ובשל איכות החיים הגבוהה.

כפר סבא היא עיר קולטת עלייה. בשנות התשעים קלטה העיר עולים חדשים רבים מאוקראינה ומחבר העמים. רוב העולים קנו דירות בכפר סבא בשכונת הדרים הנחשבת לשכונה פחות יקרה.