מאמרים

הכנה למבחן GMAT


כיצד לבחור קורס הכנה למבחן GMAT?
מבחן ה GMATהוא אחד האתגרים היותר מסובכים ויצירתיים שתוכלו להיתקל בהם במהלך חייכם. הgmat מורכב משאלות רבות כשלכל אחת יש זמן קצוב ולכן מעבר לידיעת החומר צריך להישלף בצורה מהירה. ישנם קורסי הכנה למבחן GMAT שמעלים את סיכויי ההצלחה שלכם ועוזרים לכל אחד להתמודד עם המבחן בעזרת אסטרטגיה שמוכחת כמצליחה והסברת השיטות השונות לפתרון כל תחום נפרד במבחן. ישנם מספר חברות שמציעו קורס הכנה ל GMAT בשוק ונשאלת השאלה כיצד אפשר לבחור את החברה המומלצת ביותר. ישנם מספר קריטריונים אותם צריך לשקול כאשר מחיר הוא רק אחד מהם ולא העיקרי שבהם. מעבר ללמידת החומר והשיטות השונות להצלחה, המכון שמעביר את הקורסים חייב ללמד את התלמיד להירגע לפי המבחן, כיצד לפתור שאלות שהוא נתקל בהן בבלק אאוט וכיצד להתמודד עם המשברים שהמבחן והקורס מביאים עמם מידי פעם.

נוחות וקרבה לבית משחקים תפקיד משמעותי
הכנה למבחן GMAT היא לא הכנה פשוטה וכדי לא להקשות יתר על המידה על הלמידה שגם ככה מסובכת, כדאי לחפש מקום שהתנאים בו טובים מההתחלה. הכוונה למקום שקרוב לבית, קל להגיע אליו מהבית או מהעבודה והוא מאפשר לכם הכנת לוח זמנים נוח יותר ללמידה. בנוסף, כדאי להתעניין מי הם המרצים שהולכים להעביר את הקורס וכך תוכלו לדעת האם מדובר פשוט בתלמידים שקיבלו ציון גבוה או מדריכים שמתעסקים בתחום שנים ויש להם ניסיון עתיק יומין עם המבחן.

גם המחיר משחק פקטור
אמנם המחיר הוא לא השיקו להכי משמעותי בהכנה למבחן GMAT אך בסופו של דבר בקורס הכנה שעולה כמה אלפי שקלים כדאי לשקול את עניין המחיר ואם יש מכון שמציג מחירים יקרים הרבה יותר מהחברות המתחרות, בררו האם הוא באמת מצדיק את הסכום והוא טוב בהרבה על פניהן או שמדובר בקורס יוקרתי ללא סיבה.