מאמרים

המירוץ למיליון 2


אודות התוכנית המירוץ למיליון 2 :

התוכנית המירוץ למיליון 2 הנה תוכנית ריאליטי חובקת עולם המבוססת על הפורמט האמריקאי של התוכנית. מדובר על אחת התוכניות המוצלחות על המסך הישראלי שכן היא לוקחת אותנו לטיול מסביב לעולם תוך שהיא מגלה לנו מה תחרות יכולה לעשות לאנשים קרובים אחד לשני.

התוכנית הישראלית לא רחוקה מהפורמט האמריקאי, מדובר על עשרה זוגות של משתתפים, חלק מהם זוג בחיים, חלק אח ואחות, חבר וחבר או חברה וחברה וכן הלאה. המשתתפים מתחרים האחד בשני על המקום הראשון, הזוכים במקום הראשון מקבלים מיליון שקלים ושני רכבי שטח חדשים לחלוטין.


על התוכנית המירוץ למיליון 2 ומה שהופך אותה לתוכנית מנצחת :


התוכנית המירוץ למיליון 2 היא תוכנית ההמשך לתוכנית המירוץ למיליון. מדובר על קונספט שעובד בעולם כולו וכיום ניתן לראות את התוכנית בארצות רבות. בתוכנית יש את כל מה שצריך בשביל להצליח בפריים טיים, יש חיכוכים, ויכוחים, אהבות, ניצחונות, אכזבות, נופים מרהיבים, תחרות והרבה מתח.

רז מאירמן יהיה המנחה של המירוץ למיליון 2 כשם שהיה המנחה של העונה הראשונה של התוכנית, גם הפעם אנו יכולים לצפות ולראות כיצד המתחרים עוברים ממדינה למדינה, דוחפים את עצמם ואת הפרטנר שלהם אל הקצה כשהם מנסים לעשות את המיטב ולעבור את הזוגות האחרים. גם הפעם אנו יכולים לצפות לנופים מדהימים, פגישה עם תרבויות חדשות ושונות וההתמודדות של המשתתפים עם כל אלו כאשר הם מנסים לנווט את עצמם במשימות השונות.

המירוץ למליון 2 - ממשיכה
תמונה: יחץ ערוץ 10.


למה כדאי לראות את המירוץ למיליון 2 ?


המירוץ למיליון 2 אמנם יהיה בתקציב נמוך יותר משום שכך סוכם מראש אך אין זה אומר כי העונה הולכת להיות משעממת כלל וכלל, הלמידה מהתוכנית הראשונה, ההיבטים השונים של התוכניות אשר שודרו בחו"ל וכמובן הדרך שלנו למצוא את הדרכים לעשות את התוכנית למוצלחת גם בתקציב מצומצם יותר יעשו אותה למוצלחת למרות התקציב הדל.

כשאנחנו מדברים על המירוץ למיליון 2 אנחנו מדברים למעשה על תוכנית בה בכל שבוע אנו נהנים מנופים חדשים, ממשימות מאתגרות במיוחד, מניווט בשטחים לא מוכרים, מהמון מתח ומבדיקת קצה היכולת של כל אחד ואחת מן המשתתפים. כמו בעונה הקודמת אנו צפויים להיתקל במגוון דמויות ולהיות מופתעים בכל פעם מחדש מכוח הרצון והיכולת להדהים במהלך המשחק. אלו שהיינו בטוחים שייכשלו הצליחו ולהפך ואין ספק כי זה מה שהופך את התוכנית למעניינת כל כך.