מאמרים

חשבונית לשכירים


חשבונית לשכירים לעצמאיים שרוצים חיים קלים

כפי שאתם יודעים, העבודה בתור שכיר היא בעלת יתרונות רבים - לא צריך לחשוב על דו"חות מס, על דו"חות מע"מ, על פתיחת תיקים במס הכנסה וביטוח לאומי, לשבת כל חודש מחדש עם רואה החשבון, וכיוצא באלה. מצד שני, החיים כעצמאיים מאפשרים לכם להגדיל באופן משמעותי את ההכנסות שלכם, לממש את עצמכם, לעסוק בתחום שאתם אוהבים, ולהוציא לפועל הזדמנויות מיוחדות. היום, בעזרת השירות של חשבונית לשכירים אתם יכולים למעשה ליהנות משני העולמות במקביל ולשמור על שגרה בכל הקשור להתנהלות שלכם מול רשויות המס למרות שאתם עובדים בתור עצמאיים בנוסף להיותכם שכירים.


איך זה בכלל עובד?

בשירות של חשבונית לשכירים, אתם יוצרים קשר עם חברה מיוחדת אשר נותנת את השירות. אותה חברה, משמשת כמעין "מנהלת" שלכם, בעוד שאתם "עובדים" אצלה. זה כמובן נכתב במירכאות כי בפועל המצב לא כך - אתם חופשיים לעסוק בכל משלח יד שתרצו, בכל זמן שתרצו, מהיכן שתרצו, ולעבוד מול מי שתרצו. כל המשמעות של חשבונית לשכירים היא אך ורק בהיבט הפיננסי - שמתנהל בין הלקוחות שלכם, לבין החברה שמעליכם.


מפיקים עבורכם הכל

בעצם, במסגרת השירות של חשבונית לשכירים, הלקוח משתלם לא לכם - אלא לחברה שמעליכם. החברה היא זו שגם מוציאה לו את הקבלה. כעת בשלב הבא החברה תיקח את הסכום, תנכה ממנו עמלה של 5%, וגם מע"מ אם יש בכך צורך וכמובן מיסים וביטוח לאומי. בסוף החודש - אתם מקבלים מהשירות של חשבונית לשכירים תלוש משכורת עם השכר שלכם נטו וברוטו, ונהנים מפירות ההצלחה שלכם!


לא צריך לעשות כלום

בעצם, השירות של חשבונית לשכירים הוא מעולה,כי הוא חוסך לכם כל כך הרבה זמן. במקום להתחיל להתעסק בדו"חות פיננסיים ובדו"חות של מיסוי - בעזרת חשבונית לשכירים אתם חופשיים לעסוק רק במקצוע שלכם, ולתת לחברה לעשות את כל השאר . זה הזמן להתחיל ליהנות מהעובדה שאפשר לעבוד גם כעצמאי ללא כאבי הראש של דיווח לרשויות המס ובירוקרטיה מורכבת.