מאמרים

כוכב נולד 9


מה הופך את כוכב נולד 9 לתוכנית ששווה לראות אותה ?

התוכנית כוכב נולד 9 מגיעה אלינו אחרי שידענו 8 עונות של תוכנית הריאלטי הראשונה בישראל. כשהתוכנית כוכב נולד – לא נפסיק לשיר עלתה לאוויר לא ידעו אנשי ההפקה עד כמה היא תהיה היסטרית ואין ספק כי התוכנית הצליחה לספק את הסחורה כשם שהיא עשתה במדינות רבות אחרות קודם לכן.

הכול התחיל בבריטניה שם החלו בפורמט התוכנית. סיימון קאוול הבריטי לקח את פורמט התוכנית והביא אותה לאמריקה, שם היא הפכה להיסטריה לאומית שרצה כבר עונות רבות ומצליחה בכל פעם לשבות את קהל הצופים ולהגדיל את צופיה.

אנו עדים לתופעת הריאלטי והצורך לחדש אך בכל מה שקשור לתוכנית זו ולמוזיקה ככלל אנו רואים כי הנוסחה הרגילה מצליחה לסקרן אותנו בכל פעם מחדש.

על העונות שקדמו את כוכב נולד 9 :

כוכב נולד 9 סביר להניח תמציא לנו עוד כמה כוכבים שיישארו בתודעה הרבה אחרי שהתוכנית תרד מהמסך. כך קרה עם נינט טייב שהפכה לאייקון מאז עלתה לשידור בפעם הראשונה כשהיא לובשת מדי צה"ל ולה קול ייחודי ששבה את לב הצופים.

ביקה הדר השכיל כשבחר בפורמט התוכנית אך בתחילה הוא עשה זאת כתחרות שירה שנקראה לא נפסיק לשיר. במהרה הפורמט שונה ולמעשה התוכנית מורכבת מאודישנים ומתחרות בין המתמודדים שעברו את שלב האודישנים.

כוכב נולד 9 צפוי להצמיח כוכבים חדשים וזאת לאחר שהעונות הקודמות של התוכנית הצמיחו את נינט טייב, שירי מימון, הראל סקעת, הראל מויאל, מרינה מקסימיליאן בלומין, דיאנה גולבי, בועז מעודה ועוד רבים אחרים.

למה אנחנו יכולים לצפות מהתוכנית כוכב נולד 9 ?

מהתוכנית כוכב נולד 9 אנחנו יכולים לצפות לשלב אודישנים מצחיק כמו שהיה בכל העונות הקודמות. בשלב האודישנים אנשים מסמנים להם את הזמרים האהובים עליהם אך גם נהנים לראות אחרים עושים מעצמם צחוק.
כשהנבחרת תיבחר אנו יכולים לצפות לקבוצת זמרים מוכשרת אשר תתחרה על לב הצופים בבית בכל שבוע מחדש. בכל עונה אנו עדים לפייבוריטים גם על הקהל בבית וגם על השופטים אך תמיד ניתן לצפות להפתעות כמו שקרה בעונה עם הראל מויאל והראל סקעת.

אנחנו יכולים לצפות לחידושי שירים ייחודיים, לשירים מקוריים מפעם לפעם, לביצועים מדהימים ולעיבודים שלא שמענו עד כה. אנחנו יכולים לצפות גם לחבר שופטים נושך כמו בכל שנה ואין ספק כי כולם כבר מחכים לראות כיצד תראה הנבחרת של העונה החדשה.