מאמרים

מערכת טלפוניה בענן


מערכת טלפוניה בענן נותנת מענה מושלם

המעבר לטלפוניית IP היה מתבקש ורק עניין של זמן עד שייושם על ידי תאגידים וחברות ענק ולאחר מכן גם יוביל למהפך נוסף ויתאים גם לעסקים הבינוניים והקטנים. רכישת מרכזיה טלפונית וניהולה, כרוכים בהוצאות ניכרות והחיבור לטכנולוגיות המחשב דרוש היום לכל המשתמשים בטלפוניה כזו או אחרת. לפי נתוני הסקרים, למעלה מ-40 אחוזים מההתקנות של מערכות הטלפוניה החדשות בשנה האחרונה, היו התקנות של מערכת הטלפוניה בענן וזאת מכיוון שברחבי העולם כבר כולם הבינו כי למערכת זו יתרונות משמעותיים מאוד.

ממה מורכבת מערכת טלפוניה בענן?

מערכת טלפוניה בענן פועלת כמו תוכנת מחשב אשר יושבת על שרת שנמצא במרכז השרתים שיכול להיות גם מעבר לים. גם התמיכה הטכנית וגם שירותי התחזוקה, מבוצעים באמצעות שליטה מרחוק וכל אחד מהמשתמשים במערכת מקבל קוד גישה שמאפשר התחברות למערכת מכל מקום בעולם. מכיוון שהשירות של מערכת טלפוניה בענן יכול להתנייד לכל מקום בעולם או להיות מותקן על גבי הענן המקומי, זה מעניק חופש וכוח לחברות אשר משתמשות בשירותיה של מערכת טלפוניה בענן.

מה מייחד את השירותים של מערכת טלפוניה בענן משאר מערכות טלפוניה חדישות?


• מערכת טלפוניה בענן מאפשרת הוזלה משמעותית יותר של שירותי הטלפוניה.
• מערכת זו אינה תלויה בגרסאות התוכנה והיא מאפשרת גישה מכל מקום גם באמצעות הטלפון הסלולארי.
• התשלום על השימוש במערכת זו הוא על פי הצריכה, אין תשלום חודשי קבוע ואין תשלום עבור ההתקנה.
העולם עובר לרשת האינטרנט וגם הטלפונים בעקבותיו

אם אתם שואלים את עצמכם האם כדאי לשקול החלפת מערכת הטלפוניה הקיימת במערכת טלפוניה בענן, התבוננו סביבכם ותמצאו את כל התשובות לשאלתכם. העולם עובר לאינטרנט, והאמת היא, כי סביר להניח, שעוד מעט לא נזכור כי היו פעם טלפונים אשר פעלו באמצעות קווי הטלפון. אין עוררין על העובדה, כי המשאב הטלפוני הכרחי לכל בית עסק באשר הוא, והוא בין החשובים ביותר לפעילות תקינה ללא כל צל של ספק. בחירה בשירות הטכנולוגי של הענן היא בחירה בעתיד טכנולוגי איכותי ומקצועי ביותר.