מאמרים

מתנפחים להשכרה


מתנפחים להשכרה לכל אירוע ולכל מטרה

מתקנים מתנפחים בצבעים עליזים כבר מזמן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהנוף החגיגי של מסיבות כיתה, אירועי חברה, מסיבות בר מצווה והיום קשה לדמיין אירוע איכותי ללא מתנפחים להשכרה. מכיוון שמדובר על מגוון לא מועט אשר מיועד לחוויות שונות ולאטרקציות מגוונות, רצינו להכיר לכם כמה מהדוגמאות המעניינות ביותר של מתנפחים להשכרה, ולהביא לתשומת ליבכם כי יש צורך לבחור את האטרקציה המועדפת עליכם בהתאם לפרמטרים שונים הקשורים בסוג האירוע שאתם מתכננים להפיק, גילאי קהל היעד ועוד ועוד אלמנטים חשובים להצלחת האירוע והצלחת האטרקציות שיופיעו בו .

סוגים שונים של מתנפחים להשכרה

קיימים מתקנים מתנפחים להשכרה המיועדים להצבה בפארקים או בחצרות של לופטים כמו טרמפולינות ומתקני ג'מבורי שיהיו משטחי משחק בטיחותיים לפעוטות. בנוסף קיים שפע עצום של מתנפחים המיועדים עבור בריכה. מדובר על מגלשות, מתקני טיפוס ואפילו רשת כדור אף. יש גם מתקנים מיוחדים לבריכות קצף ואם אתם מחפשים ממש להמם את האורחים שלכם, כדור רולרבול שמאפשר לכל אחד לחוות כיצד מרגיש "ללכת על המים" הוא בדיוק מה שנדרש. במידה ואתם מתכננים אירוע על היבשה, תוכלו להזמין אוהלים ענקיים ומתקני טיפוס משוכללים אשר יסבו לכל המשתתפים אתגר והנאה רבים .

מתקנים מתנפחים להשכרה עבור פעילויות חברה ואטרקציות ספורטיביות

אם אתם אוהבים אקשן ואתגר ואתם בעניין של פעילות ספורטיבית תחרותית, קיימים מתנפחים להשכרה אשר מיועדים במיוחד בשביל כך. קרחון צף, ערכות האבקות סומו ומגוון עצום של מתקנים מתנפחים המיועדים לתחרויות ספורט ולמשחקי חברה עבור המשתתפים שמצויים בכושר טוב .

כיצד מוצאים חברה אמינה שמספקת מתקנים מתנפחים להשכרה ?

חברה אמינה שעוסקת בתחום של השכרת מתנפחים היא קודם כל חברה אשר עובדת עם רישיון מיוחד להתקנת מתקנים מתנפחים ושבאפשרותה לספק ביטוח מלא לשימוש במתקניה. על מנת למצוא חברה כזאת כדאי לבקש המלצות מחברים, מכרים או מבני המשפחה אשר השתמשו בשירותים כאלה ואם אין זה בנמצא, תמיד אפשר לבקש מהחברה המלצות של לקוחותיה על מנת לוודא כי מדובר על חברה מקצועית ואמינה .