מאמרים

ריינג'רים חדשים


ריינג'רים הפכו בשנים האחרונות ללהיט החם שמשגע את המדינה. היום כבר לא מדובר בחקלאים ואנשי תחזוקה הרואים ברכב השטח פתרון נפלא לשינוע מכל סוג, אלא בכל מי שנפשו חשקה בנסיעת שטח איכותית. איכותית כי ריינג'רים מבית היוצר של פולריס האמריקנית, הם למעשה שילוב חדשני ומנצח של נסיעה יציבה ונוחה בג'יפ ושל ביצועים קשוחים ומוצקים שיש לטרקטורוני שטח.

בעיקרון, מדובר במיני-טנדר חזק ואפילו מפלצתי המסוגל לנוע בקלילות בכל תנאי שטח. ריינג'רים חדשים - זה שיא הטכנולוגיה ושיא היכולת הביצועית, המאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו ליהנות מנסיעה בטוחה, יציבה ובלתי נשכחת.

ריינג'רים חדשים – שיא הטכנולוגיה

ריינג'רים חדשים הם לא סתם רכבי שטח הנראים נפלא ומבטיחים גדולות, אלא אחד מרכבי השטח עטורי הפרסים והתשבחות בעולם. ריינג'רים חדשים הם שילוב של ישיבה נוחה כמו בג'יפ גדול ובטוח ושל ביצועים שיש רק לרכבים בעלי ארבע גלגלי בלון שמנים כמו טרקטורונים. זו הסיבה כי ריינג'רים חדשים זוכים היום לביקושים גדולים לא רק בקרב אנשי שטח וחקלאים אלא גם בקרב משפחות עם ילדים המטיילים ברחבי הארץ ובקרב חובבי ספורט מוטורי.

ריינג'רים חדשים – מפרט טכני

ריינג'רים חדשים הם רכבים עוצמתיים, יציבים המבטיחים את מלוא הבטיחות לרכובים עליהם. המפרט הטכני של ריינג'רים כולל: מערכת הזרקת דלק ממוחשבת, מערכת מתלים נפרדים לכל אחד מארבעת הגלגלים, הנעה 4X 4 משופרת, היגוי קל וחלק וזרוע A כפולה במתלים הקדמיים.

המתלים האחוריים הם בעלי יכולת כיוונון עצמית אוטומטית. כמו כן, החלק הקדמי שלו חוזק והוקשח במידה רבה. הוא כולל גם רדיאטור, מערכת קירור וצנרת, דיפרנציאל קדמי ופנסים שנבנו באופן כזה שיהיו מוגנים מפגיעות העלולות לקרות בנסיעת שטח ובזמן העבודה.

ריינג'רים חדשים – כל הדגמים

קו מוצרי ריינג'רים חדשים של פולאריס מציע לצרכן הישראלי מגוון עשיר של ריינג'רים, במחירים וברמות ביצועים שונות: פולאריס ריינג'ר 4X4, פולאריס ריינג'ר XP, פולריס ריינג'ר HD.

החל משנת 2010 יצאה חברת פולריס עם דגם חדשני ומהפכני ביותר שיוצר עד היום - פולריס רינג'ר מדגם EV חשמלי.הוא מבוסס על שלדה דו מושבית קטנה, מידותיו גם הן יחסית קטנות ,מה שמאפשר להעמיד את הריינג'ר על ארגז המטען של טנד , או על גורר בינוני. השנה, פולריס הוסיפה רכב חדש למשפחת הריינג'רים – ריינג'ר דיזל. הוא זהה למרכב של הריינג'ר XP 800 וכולל אותן תכונות ואותן יכולות.