מאמרים

שמלות כלה


מחירים של שמלות כלה בישראל

כל כלה רוצה להגשים את החלום שלה בלי לחשוב על כסף ועל תקציב של ההוצאות החתונה אלא רק על הערב המושלם שלה ושל בעלה הטרי. אבל במציאות של ימינו עליה לחשוב בבחירת שמלת הכלה גם על המחיר שתשלם עבורה, זאת פני שמחירים של שמלות כלה יכולים להוות חלק ניכר מתקציב החתונה. על מנת שתקציב החתונה לא יפגע ועדיין תוכלו להרשות לעצמכן את הבחירה החופשית של השמלה שחלמתן עליה, צריך להכיר את כל השיטות ואת הסודות אשר יסייעו להוזלת עלותן של שמלות כלה מכל מיני סוגים.

כמה עולות שמלות להשכרה וכיצד אפשר להוזיל את עלותן כיום

השיטה הפופולארית ביותר לרכישת שמלות כלה
היא באמצעות ההשכרה. השכרת שמלת כלה נועדה על מנת למנוע מן הכלות לשלם עשרות אלפי שקלים עבור שמלה שהן ילבשו רק יום אחד. יחד עם זאת, אם מדובר על שמלות מפוארות במיוחד או אם משכירים שמלות מסלון כלות שמציע חבילה מלאה של כל שירותי היופי לכלה, המחירים יכולים גם להגיע ליותר מעשרת אלפים שקלים. מחיר ממוצע של השכרת שמלת כלה נע בין 3000 ל - 15000.

כמה עולות שמלות כלה אשר נתפרות בהזמנה אישית

אם אתן מעוניינות בשמלות פשוטות יחסית, אך חשוב לכן כי השמלה תותאם במדויק לגזרה שלכן, תוכלו לתפור שמלות כלה אצל תופרת מנוסה כזו או אחרת. במקרה כזה מחיר השמלה יושפע בהחלט מסוג הבד ומהמוניטין של תופרת, ממורכבות הגזרה ומן השאלה האם יש לכן תמונה של הדגם או שיש לעצב את הדגם מההתחלה. מחירים של תפירת שמלת כלה נעים בין 1300 שקלים ויכולים להגיע גם ל - 20000 במידה ובוחרים בתחרה צרפתית לצורך הדוגמא.

כמה יעלו שמלות כלה הזולה והיקרה ביותר כיום?

אם את כלה שפויה אשר תבחר בשמלה לבנה יפה של מעצב אופנה, תוכלי לצאת בנזק של עד אלפיים שקל לכל יותר. אם תלכי על השכרת שמלה מפוארת של מעצב מפורסם כל שהוא, תצטרכי להכין סכום משולש. טווח המחירים של שמלות כלה הוא רחב ומאפשר התאמה לכל תקציב, הכול תלוי בסוג השמלה המועדף על ידי הכלה ובשאיפות שלה לצורך העניין.