מאמרים

תא צילום לחתונה


מזל טוב, בשעה טובה הוא הציע לך נישואין ועכשיו הגיע הזמן לתכנן את החתונה. איפה היא תהיה , מה יהיה בה ובעיקר אילו אטרקציות ניתן לעשות על מנת ליצור את הייחוד המתבקש. אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בעולם החתונות בתקופה האחרונה הוא תא צילום לחתונה. אם יש עולה לכם בראש תמונה של תא צילום של פוטו רצח תשכחו מזה! תא צילום לחתונה מוסיף פלפל ושמחה לאורחים וגם לכם, החתן והכלה. אז מה זה בעצם תא צילום לחתונה ואיך ניתן לבחור את חברת ההפקה הטובה ביותר שתבצע את זה במהלך החתונה?

תא צילום לחתונה – חובה לשמוח

תא צילום לחתונה בנוי למעשה מתא המכיל תלבושות מיוחדות, איפור וכו'. המטרה שלו היא לאפשר לאורחים להשאיר לעצמם מזכרת מהחתונה שלכם. די עם כל המגנטים בשקל או ממזכרות אחרות שלא עושות כלום חוץ מלשבת על המקרר, ברוכים הבאים לדבר האמיתי!

במהלך החתונה יוכלו האורחים (וגם אתם) להיכנס לתא ולהצטלם למזכרת! התמונות, מודפסות במקום וניתן ליצור גלופה עם כיתוב כמו למשל : הייתי בחתונה של אלון ונועה... הרעיון הוא ליצור את התמונות המצחיקות והמשעשעות ביותר. באמצע החתונה כאשר אתם כבר שתויים כמו שצריך, זה הזמן לגרור את החברה שלכם וליצור לכם מזכרת מגניבה שתעלה אצלכם חיוך בכל פעם שתראו אותה.

תא צילום יכול להתאים גם לחגיגות אחרות וגם בתור אחת מבין רבות של אטרקציות לבת מצווה.

תא צילום לחתונה – בחרו נכון!

את תא הצילום בחתונה מתפעלים אנשים מחברת ההפקה ששכרתם. על מנת לוודא שהכל יתקתק כמו שעון שוויצרי במהלך החתונה וודאו כי האנשים אותם שכרתם לתפעל את תא הצילום מנוסים בעבודתם. אתם ממש לא רוצים להתעסק באמצע היום המאושר בחייכם בויכוחים כאלו ואחרים על אופן הפעלת הצילומים. חשוב מאוד לוודא שסגרתם את כל הפרטים הרלבנטיים כמו למשל מה כולל התא. האם התא כולל גם תלבושות ואיפור או רק צילום, האם לצד כל צילום יהיה טקסט קצר על החתונה או לא. מדובר בפרטים שנראים לכם עכשיו אולי קצת שוליים אבל בזמן אמת מדובר על דברים שיכולים להטריד וחבל.

סגרו את כל הקצוות לפני, בקשו לראות למשל תיק עבודות עם דוגמאות של צילומים שנערכו מחתונות קודמות על מנת שתוכלו לבחור את האופן המתאים לכם ביותר בו יתופעל תא הצילום לחתונה. תא צילום לחתונה ישדרג את חתונתכם בצורה בלתי רגילה, מדובר על מזכרת כייפית ומצחיקה מהחתונה שלכם, מזכרת שתמיד תשאיר חיוך אצל האורחים.