מאמרים

אסטרולוגיה


                                  אסטרולוגיה ומיסטיקה בישראל

מיסטיקנים אונליין

 מיסטיקנים מומחים של אסטרולוגיה ומיסטיקה אפשר למצוא בקלות ברשת האינטרנט, אתרים מיוחדים שעוסקים במיסטיקה מציעים אפשרות ליצור קשר ישיר עם המיסטיקן באתר. הפונים יוכלו להתקשר 24 שעות ביממה ולקבל ייעוץ אסטרולוגי דיסקרטי אישי. המיסטיקנים יספקו תשובות לשאלות, עצות שימושיות והכוונה לבחירת קריירה והתאמה זוגית. האסטרולוגיה מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום של האדם, כמעט לא קיים אדם בעולם המערבי שלא יודע לאיזה מזל הוא שייך בגלגל המזלות ומה הן תכונות האופי העיקריות שמאפיינות את המזל.

שילוב של אסטרולוגיה ותקשור

שילוב של אסטרולוגיה ומיסטיקה יוצר תחום חדש שמשלב תחזיות אסטרולוגיות עם תקשור. השיטה מתמקדת בעיקר בקריאת העתיד וניסיונות להסיר מכשולים וחסימות אנרגיה. האסטרולוגיה היא תורה קדומה שמתבססת על הקשר בין האדם, היקום והזמן, האסטרולוגים מאמינים כי העתיד, ההווה והעבר כתובים במפורש בכוכבים. תנודות של כוכבים בגלקסיה משפיעה על זרימת האנרגיה, אירועים ומצב הרוח. קריאה נכונה של מפת השמיים תעניק לכל אדם מפה אסטרולוגיה שמכילה את כל מסלול חייו, בהתאם למפה אפשר יהיה לקבל החלטות ולזהות תקופות טובות לפעילות כלכליות ותקופות טובות פחות.

מומחים של אסטרולוגיה ומיסטיקה

אנשי המקצוע המובילים בתחום מלווים אנשי ציבור, כוכבים ואנשי עסקים בתהליכי קבלת החלטות. הכרת תכונות האופי של המזלות ומפת הכוכבים מאתרת ימים טובים יותר לעסקים והצלחות, שימוש נכון בידע מגדיל את סיכויי ההצלחה ותורם בצורה משמעותית לתחושת ההגשמה העצמית. האנרגיה הרוחנית של האדם מהווה חלק בלתי נפרד מהאנרגיה של היקום כולו, תורות הנסתר מכירות בקשר המיוחד ומפיקות ממנו אנרגיה טהורה.

מבנה גלגל המזלות

בכל מרכז של מיסטיקנים אפשר למצוא מומחים של אסטרולוגיה ומיסטיקה, האסטרולוגיה כה נפוצה בעולם המערבי עד כי אפשר למצוא תחזיות אסטרולוגיות כמעט בכל עיתון יומי. גלגל המזלות מורכב מ-12 מזלות כאשר כל מזל מציג סמל משלו ותכונות אופי מיוחדות. המזלות שמרכיבים את הגלגל הם : גדי, דלי, דגים, טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב וקשת. לכל מזל כוכב לכת משמעותי משלו, השפעות, צבעים, אבנים יקרות ושאר מוטיבים מובילים שמחזקים את בני המזל ומחלישים אותם.