מאמרים

ארון הזזה


ארון הזזה הינו בעל יתרונות רבים לכל חדר בבית
ארון הזזה הינו פתרון אחסון חדשני, המשלב פונקציונאליות עם עיצוב יפה ומודרני. ארון הזזה פועל על ידי הזזת הדלת על גבי מסילה ייעודית, המחליקה לצידו של הארון ומחליפה את דלתות הצירים הגדולות, בזבזניות השטח והמועדות לתקלות. יתרונותיו של ארון הזזה מקיפים את כלל חדרי הבית, וכוללים שמירה על טריות מוצרי מזון במטבח (בשל שיטה הסגירה והפתיחה בכל זמן נתון חצי מהארון סגור, מה שמבטיח איטום ובידוד מקסימאלי למוצרי המזון), שטח פתוח רב יותר בחדר השינה (בשל החסכון במרחב אשר היה עלינו לשמור לפתיחת דלתות הצירים שעכשיו ניתן לעשות בו שימוש לצורך אחר), ואפילו בחדר האמבטיה על מנת לשמור על תרופות או מוצרי טיפוח מפני לחות או הרטבות.

מהם הפרמטרים הקובעים את מחירו של ארון הזזה
מחירו של ארון הזזה הינו באופן כללי עולה על מחיר ארון רגיל. הסיבות לכך כוללות בין השאר:
• צורך בהתאמה לחלל: בשונה מארון רגיל אשר ניתן לשלב בקלות כמעט בכל מרחב בחדר, ארון הזזה לעיתים קרובות דורש התאמה טובה יותר בשל היותו בעל נוכחות עיצובית משמעותית.

• קושי בבנייה: ארונות הזזה דורשים מיומנויות בנייה רבות יותר מהנגר לעומת בניית ארון רגיל. הסיבה לכך היא שילוב המסילה הייעודית, וההרגל לעשות שימוש בצירי הדלתות הרגילים.

יש לרכוש ארון הזזה רק מספק אמין
ארון הזזה הינו רהיט אשר יכול לשמש אותנו שנים רבות ללא כל תקלה או בעיה. לכן, במידה ונשקיע מעט יותר ונרכוש ארון הזזה מאיכות גבוהה, נוכל להיות בטוחים כי לא יהיה עלינו לעסוק בהחלפה או תיקונים שונים בעתיד הנראה לעין, מה שיהפוך את ההשקעה למשתלמת במיוחד.