מאמרים

בריכות שחייה


החלום של כל אחד
כאשר אנו מדמיינים לעצמנו את בית החלומות שלנו, לרבים מופיעה בחלום זה גם בריכת שחייה פרטית בחצר. עובדה זו לא מפתיעה לאור העובדה שאנו חיים במדינה שטופת שמש בה הימים החמים מרובים והרצון לקפוץ ראש לבריכה קרירה עולה על כל רצון אחר. במחשבה ראשונה, בריכות שחייה אולי נראות כמו חלום המתאים לבתים ענקיים ולעשירים בלבד. אולם בפועל, בריכות כאלו קיימות בכל הסוגים, הצורות והמחירים כך שחלקן במחיר שווה לכל נפש ובטווח הארוך הן מצדיקות את ההשקעה הכספית הראשונית בהצבתן. אז אם יש לכם חצר פרטית – הגיע הזמן לשקול להציב בה בריכה פרטית.

סוגי בריכות
הסוג הראשון והיקר ביותר של בריכות שחייה הוא בריכות קבועות, חפורות בקרקע. בריכות אלו יכולות להיות בגודל של בריכה ציבורית, אבל רובן בגדלים צנועים הרבה יותר. היתרון בבריכות האלו הוא העומק שלהן, הגודל שלהן והעובדה שמעבר להשקעה הראשונית אין צורך לפרק או להרכיב אותן מחדש בכל קיץ. בריכה כזו לרוב מספיק גדולה בכדי להכיל בכיף את כל המשפחה וחברים נוספים. בנוסף, ניתן לעצב את הבריכות הללו בצורה שתתאים לעיצוב של הבית כולו, בסגנונות ועיצובים ייחודיים, לפי בחירתכם. אחרים בוחרים בבריכות שחייה צנועות יותר, בריכות עיליות. בריכות אלו מותקנות לרוב בתחילת הקיץ ונשארות עומדות במהלכו. גם בריכות אלו יכולות להגיע במגוון גדלים וצורות, עגולות, מרובעות ומלבניות.

בל נשכח את הבריכה הביתית המתקפלת
למרות שהחלום על בריכות שחייה בחצר הבית לרוב מתמקד בבריכות מהסוגים שמנינו, כבודה של הבריכה המתקפלת הפשוטה לילדים מונח במקומה. בריכה מתקפלת לילדים היא זולה הרבה יותר, ניתנת להקמה בקלות כך שלא צריך למצוא לה מקום קבוע בחצר ובטיחותית במיוחד עבור תינוקות וילדים קטנים.