מאמרים

הפקת חתונה קטנה


הפקת חתונה קטנה

אתם עומדים להתחתן ? מזל טוב ענק! מתחילים לתכנן את החתונה שלכם ? נהדר! יש כיום זוגות רבים אשר בוחרים להתחתן דווקא בחתונה קטנה ואינטימית ומעדיפים סגנון זה על פני החתונות הגדולות עם מאות המוזמנים המוכרות לכולנו. אם גם אתם מחפשים אחר קונספט שכזה – המשיכו לקרוא.
השאלה החשובה היא איך בכלל מפיקים חתונה קטנה ? יש מגוון של אנשים שיעידו בפניכם כי הם מעדיפים חתונות שונות בהפקתן, ממה שהכרתם עד היום. מה נדרש על מנת להפיק חתונה קטנה וייחודית ? באלו כלים נשתמש על מנת לבצע הפקה זו ובמה זה כרוך? כל המידע במאמר הבא .

הרעיון שמאחורי הפקת חתונה קטנה


איך ניתן להפיק חתונה קטנה ולהוציאה לפועל? רבים מהאנשים יעידו בפניכם כי הם מאסו בחתונות ראווה גדולות, הם יעידו כי הם מחפשים חתונה קטנה מכמה סיבות אותם נמנה במאמר הבא. אז למה באמת אנשים מעדיפים הפקת חתונה קטנה על גדולה? קיימות לכך כמה סיבות. אחת מהן, הינה הרצון לצור אירוע בו יתארחו רק האנשים הקרובים ביותר. המון אנשים מוותרים על אירועים גדולים המכילים מספר רב של מוזמנים. הסיבה השנייה תהיה גם מכורח המציאות. יש המון אנשים שיעידו בפניכם כי רוב משפחתם אינה נמצאת בארץ. הסוג השלישי, יתייחס לאנשים שכבר ערכו בחייהם אירועי ראווה- התחתנו כבר פעם. אותם אנשים יעדיפו אירוע מוצנע. הפקת חתונה קטנה הינו האירוע המתאים עבורם.

איך נבצע הפקת חתונה קטנה? טיפים

1. פנו מראש לגני אירועים או מקומות המספקים אירועים קטנים. לרוב, בעלי האולמות הגדולים ימנעו מלהפיק אירועים אלה.
2. כשאתם בוחרים מקום, דאגו למיקום נח, מיקום שבו תהיה חניה בשפה ויהיה קל לאתר את המקום מבלי ללכת לאיבוד בדרך.
3. אם כבר בחרתם באירועי אינטימי ואישי, השקיעו בפרטים הקטנים לרבות מתנת שי צנועה לאורחים הפוקדים את האירוע.
4. בחרו מוזיקת רקע נעימה לאוזן, אחת כזו המתאימה במסגרת הפקת חתונה קטנה.
5. במסגרת חתונה קטנה שתבחרו, אל תשכחו לשים דגש גם על התפריט.