מאמרים

טיולים בפירנאים


טיולים בצפון ספרד - כללי

טיולים בפירנאים נחשבים לאחת החוויות החזקות ביותר שתחוו.על מנת לתכנן את הטיול שלכם בצורה הטובה ביותר עליכם להגדיר לעצמכם מראש איזה סוג טיול אתם אוהבים. היתרון הגדול בטיולים בהרי הפירנאים טמון בעובדה שהם מאוד ורסטיליים ומאפשרים מגוון רחב של סוגי טיול החל מטיפוס, סנפלינג, טיול רגלי, שייט, טיול ג'יפים ועוד. האם אתם נוסעים עם כל המשפחה, אולי רק עם האישה או עם חבר טוב? כל אלו צריכים להילקח בחשבון במערכת השיקולים שלכם בתכנון טיולים בפירנאים.

טיולים בפירנאים – חוויה משפחתית


טיולים בפירנאים יכולים להיות חוויה משפחתית שתישאר לכל החיים. בפירנאים יש מסלולים רבים המיועדים להליכה קלה, טיולים אלה מותאמים למשפחה ומאפשרים לכם לעשות חופשה משפחתית מושלמת בטבע. הנוף עוצר הנשימה של הפירנאים יחד עם החוויה משפחתית של טיול משותף תיצור חווית טיול בלתי נשכחת שהילדים שלכם וגם אתם עוד תדברו עליה שנים רבות אח"כ. חשוב מאוד לברר האם מזג האוויר יהיה נוח בזמן הטיול וכמובן לארגן את כל מסלול הטיול והציוד בארץ על מנת שלא תצטרכו לבזבז זמן מיותר בכנות והתארגנויות בפירנאים.

טיול בפירנאים – חלק מטיול בברצלונה


טיול בפירנאים הספרדיים של קאטלוניה יכול להיות במסגרת טיול שתערכו בברצלונה. זה יכול להיות נחמד לעשות לעצמכם יום הפסקה מהעיר המדהימה בברצלונה לטובת נופים עוצרי נשימה ועיירות קטנות ויפהפיות הפזורות בצידי הדרך. מידי יום יוצאים עשרות טיולים מאורגנים של יום אחד לפירנאים הקאטלונים.

המרחק היחסית קצר מברצלונה מאפשר לכם למעשה לשלב בטיול שלכם גם את החוויה הזו שלוקחת את הטיול שלכם למקום קצת שונה.בכל מלון בו אתם מתאכסנים בברצלונה תוכלו לקבל פרטים על מסלול הטיול וזמני היציאה והחזרה ממנו, היתרון הגדול בטיול בפירנאים במהלך החופשה בברצלונה טמון בעובדה שהוא "שובר" קצת את הבילוי הרגיל באתרים המוכרים ולוקח אתכם לנשום קצת אוויר בטבע וכמובן ליהנות מהנופים המרהיבים שיש לאזור הפירנאים להציע.

טיול בפירנאים –חווית שטח מעולם אחר

לאוהבי האקסטרים ביניכם צפויה הפתעה נעימה. הפירנאים משופעים במקומות בהם ניתן ליהנות מספורט אתגרי במיטבו. אם בא לכם על טיול ג'יפים באחד המסלולים היפים ביותר שיצא לכם לעשות. המסלול נמשך בסביבות שבעה ימים ועובר במקומות היפים ביותר על רכס הפירנאים.יש כיום הרבה חברות המתמחות בטיולי שטח כאלה וכל שעליכם לעשות זה לבחור את הסוכנות המועדפת עליכם להירשם, ו..אתם בדרך לחוויה של החיים שלכם.