מאמרים

טיול בקטלוניה


כמעט בכל עונה בשנה כיף לטייל בחו"ל. לחורף יש את הארומה שלו כאשר מדובר בחופשת סקי או ביקור מרתק בתקופת חג המולד ביעדים שונים בעולם. הקיץ כמובן מספק לכם אין ספור יעדים נוחים לטיול, שלרוב יציעו לכם מזג אוויר נוח ונעים לטיול שלכם.

קטלוניה נמצאת במזרח ספרד והיא ממוקמת בין צרפת לבין הנסיכויות. את קטלוניה מקיפים אתרי תיירות ייחודיים ההופכים אותה לשם דבר בכל אירופה. לא סתם שאנשים בוחרים לבצע טיול בקטלוניה. מדובר במקום בעל אטרקציות בלתי נשכחות, שדות ירוקים, אזורים חקלאיים עשירים למראה ומראה קלאסי וישן אשר נשמר לאורך שנים. גם כשהבנייה מתחדשת, אישורי הבנייה ניתנים באזור על פי תקן הבנייה הישן. המבנה והנופים, הם אלה המקנים לקטלוניה את היכולת להביא אליה את המבקרים בסופו של דבר.

קוסטה ברווה

רצועת חוף אחת הנמצאת באזור קטלוניה. במסגרת טיול בקטלוניה, לאוהבי הים והחוף, הבחירה בקוסטה ברווה הינה הבחירה המנצחת. רצועת החוף הפראי, ממוקמת במזרח ספרד וצפונית לברצלונה. למקום נוהרים תיירים רבים במסגרת טיול בקטלוניה. אזור החוף מתחיל כ55 ק"מ מברצלונה ומסתיים באזור גבול ספרד צרפת. במסגרת טיול בקטלוניה, חשוב כי תדעו כי מזג האוויר בקוסטה ברווה דומה ביותר למזג האוויר בברצלונה .

תחבורה ציבורית

במסגרת טיול בקטלוניה, חשוב כי תדעו, אם תבחרו לבצע טיול באזור קוסטה ברווה, לא תוכלו לקחת רכבת מברצלונה ישירות לקוסטה ברווה. שדה התעופה בברצלונה, אינו מספק תחבורת רכבות לקוסטה ברווה. מה שיהיה עליכם לעשות במסגרת רצונכם לבצע טיול בקטלוניה, יהיה לקחת את הרכבת לעיר ורק משם, תוכלו לחפש יעדים לצפון. R1 אל בלאנס נחשב קו שימושי ביותר .

אתרים בקוסטה ברווה


פיגרס וג'ירונה, הם שני מקומות המשלבים אטרקציות במסגרת טיול בקטלוניה וחופי קוסטה ברווה. מדובר בערים גדולות של המחוז, ערים אלו תהינה פחות אטרקטיביות ביחס לערים המשלבות חופים באזור. הסיבה לביקור בפיגרס טמונה במוזיאון דאלי. במסגרת טיול בקטלוניה, תוכלו למצוא בין היתר, גם את מוזיאון הצעצועים של המקום.

והעיקר? שיהיה לכם טיול מהנה.