מאמרים

טיול לברזיל


טיול לברזיל – חוויה של פעם בחיים


טיולים לברזיל יוליכו אותנו אל אחת הארצות המעניינות והמגוונות בתבל, אל ארץ הקפה, הכדורגל, הסמבה והקרנבל. טיול לברזיל יפגיש אותנו עם יערות אמזונס מרהיבים, עם חופי פראיים עם ג'ונגלים, דיונות, מפרצים ועוד. קשה למצות את ברזיל בטיול אחד בין כמה שבועות, טיולים מאורגנים ידאגו להביא אותנו אל האתרים המרכזיים שאסור לפספס.

טיול לברזיל – חמישה דברים שכדאי לדעת

אם לא ידעתם, טיול לברזיל מתאים כמעט לכל גיל. יש טיולים מאורגנים לצעירים, יש למשפחות עם ילדים ויש גם טיולים פופולאריים לבני גיל הזהב.

בעונות החורף כדאי לבקר בברזיל בשל הקרנבל המפורסם המתקיים בריו דה ז'ניירו ומושך אליו אלפי תיירים מכל העולם. טיולים מאורגנים לברזיל בתקופת הקרנבל יפגישו אותנו עם אלפי חוגגים הרוקדים ברחובות בתלבושות ססגוניות, שותים ואוכלים לצלילי הסמבה במשך ימים רבים.

ניתן להזמין טיול לברזיל המתמקד בתופעות טבע מופלאות המיוחדות לברזיל כמו למשל ביקור בנהר האמזונס. זהו הנהר הגדול ביותר בעולם המאכלס בתוכו בעלי חיים ייחודיים, כמו דגים מיוחדים, פירנאות, שפמנונים, תנינים ועוד. מסביב לנהר חיים אינדיאנים השומרים על מסורת השבטים וחיים כמו בתקופות קדומות. נוכל לראות את הבגדים המסורתיים,לטעום מהאוכל המסורתי ולהתרשם מהתרבות המיוחדת.

שימו לב, טיול לברזיל עשוי להיות מעט מסוכן. טיולים מאורגנים בלוויית מדריכים מקומיים מנוסים יחסכו מכם דאגות וחוויות לא נעימות.

ריו דה ז'ניירו היא עיר הבירה בברזיל. בריו דה ז'ניירו אפשר לבלות ימים ארוכים, להנות מבילויים בסגנון מערבי, מאוכל מקומי, מקרנבלים ומשווקים אותנטיים ומעניינים. תוכלו לטייל בגנים המרהיבים ולבקר באתרי תיירות נוספים. רק באמצעות טיולים מאורגנים לברזיל, תוכלו לבחור את האטרקציות המעניינות ביותר בריו דה ז'ניירו מבין האטרקציות הרבות.

טיול לברזיל – טיפים ועצות חשובות

כדי ליהנות מהטיול יש לבחור חברת נסיעות מקצועית בעלת מוניטין וותק. לפני שמזימינים טיול לברזיל, כדאי לבקש מחברים המלצות. גם באתרי האינטרנט השונים תוכלו לדלות מידע עדכני על אודות חברת הטיולים המומלצת.

לפני שאתם בוחרים טיול מאורגן לברזיל, בררו מי המשתתפים ומה גילם. כדאי לנסוע בטיול מאורגן בחברת בני גילכם. אנשים מבוגרים למשל יהיו חסרי סבלנות אם בטיול ישתתפו ילדים קטנים שירעישו ויעכבו את הטיול.