מאמרים

טיול מאורגן לסרילנקה
כל מה שרציתם לדעת על טיול מאורגן לסרילנקה


סרילנקה היא מדינת אי טרופית בסמוך לחוף הדרום מזרחי של תת היבשת ההודית. בעבר היו בה מכרות של אבני אזמרגד ואודם ולכן מרקו פולו קרא לה אי האבנים היקרות. מדובר על אחד האיים היפים בעולם ובו גידולים רבים של קוקוס ואורז ושטח עצום של שדות ומרעים. מדובר באזור אליו אוהבים תיירים רבים מרחבי העולם להגיע וענף התיירות בו משגשג.

הרבה מהתיירים אשר בוחרים לטייל במזרח מגיעים בשלב כזה או אחר לסרילנקה אך אם אתם מעוניינים לבקר באזור ייחודי זה כדי ליהנות ממנו לתקופה קצרה בלבד, תוכלו להצטרף למסגרת טיול מאורגן לסרילנקה.

מה לא כדאי לכם לפספס בעת טיול מאורגן לסרילנקה ?

טיול מאורגן לסרילנקה צריך להיות מתוכנן כך שתוכלו להספיק את כל הדברים הנפלאים שיש לאי ייחודי זה להציע. אחת הערים אותה לא כדאי לפספס בעת השהות באי היא העיירה ניגומבו. זוהי עיירת דייגים אשר משמרת עד היום את שיטות הדייג המסורתיות באמצעות סירות עתיקות הבנויות מגזעים של עצי דקל. יש בעיר שוק צבעוני בו ניתן לראות את שלל הדייגים ופילים שחוצים את הנהר המרכזי.

סרילנקה כוללת בתוכה המון הפתעות טובות ולכן מומלץ לברר האם הטיול המאורגן כולל את אתרי התיירות הבאים : בית הספר המפורסם לעיבוד משי בסיגיריה, ביקור בפולונרואה, זוהי בירתה השנייה של סרילנקה והיא הוכרזה כאתר שימור עולמי על ידי אונסק"ו, במקום מקדשים, יערות רבים ומסלולי טיול מרתקים במיוחד.

מקומות נוספים בהם מומלץ לבקר בעת השהות בסרילנקה הם המקדש דאמבולה בו שלל פסלי בודהה, העיר הציורית קנדי, העיר הגבוהה בסרילנקה נוארה אליה בה בתי חרושת של תה ומפעלים לייצור מסיכות, אזור ברואלה בו ניתן לראות כיצד מפיקים יין ודבש מעצים, מומלץ גם לטייל לצד הנהר ולראות לוטרות גדולות וכמובן שאסור לפספס ביקור בעיר קולומבו, בירת סרילנקה.

מה חשוב לדעת על טיול מאורגן לסרילנקה ?

חשוב לדעת שלא כל טיול מאורגן לסרילנקה כולל את ההטבות השונות שיש למקום להציע. יש טיולים בהם איכות המלונות גבוהה יותר ויש פחות וחשוב לברר פרטים אלו טרם רכישת החבילה. כמובן שרצוי לברר מה יכלול הטיול ולבחון לעומק האם הוא מקיף וכלל את כל אתרי התיירות המרכזיים והחשובים באי.

מומלץ לבחור טיול מאורגן של חברה ותיקה ומנוסה בתחום, כמובן שגם רצוי לבחור חברה לה יש מדריכי טיולים מנוסים שמכירים את השטח ועשו את הטיול פעמים רבות לפני כן שכן הדבר יכול לשנות בצורה משמעותית את איכות הטיול. המחיר של החבילה חשוב גם כן אך אותו מומלץ לכם לברר לאחר שביררתם לעומק האם מדובר בטיול מקיף ומה הוא כולל, שכן הדבר יכול להשפיע על הפרשי העלויות.