מאמרים

טיול משפחות לספרד


כיצד תתכננו טיול משפחות לספרד?

החלטתם שבקיץ הקרוב אתם הולכים לטוס לספרד, לנופש מהנה ומפנק. אלא שהפעם, הילדים שלכם לא יישארו מאחור. אתם רוצים לצאת אל טיול משפחות לספרד שבו גם המבוגרים נהנים וגם הילדים נהנים לא פחות. השאלה היא כמובן איך אפשר לארגן טיול שבו אף צד לא צריך להתפשר, וכולם נהנים במידה שווה, ברמה הגבוהה ביותר שאפשר?

יתרונותיה של ספרד

היתרון המרכזי בבחירת טיול משפחות לספרד הוא בכך שספרד היא אחת מהארצות הידידותיות ביותר עבור ילדים. אי אפשר שלא לציין את המזג הספרדי הנוח (שמזכיר מאד לעתים גם את האופי הישראלי). נכון שהילדים אמנם לא דוברי ספרדית, אבל כדאי לדעת כי טיול משפחות לספרד הוא מומלץ משום שהספרדים לא מסתכלים דווקא בעין רעה על כל ילד שהוא קצת שובב (בניגוד לעמים אחרים). לכן, כבר יש לכם רקע נוח מאד לטיול מהנה.

מה כדאי לקחת?

אם אתם מתכננים טיול משפחות לספרד במספר ערים שונות (כמו לדוגמה טיול גם במדריד וגם בברצלונה), כדאי מאד לשקול את האופציה של שכירת רכב. במהלך טיול משפחות לספרד סביר להניח שלא תרצו להתחיל לטייל עם הילדים שלכם בין תחנות של רכבת, רכבת תחתית ואוטובוסים, מה גם שאתם אולי תחששו שהם ילכו לאיבוד במדינה זרה. במקום זאת, אפשר לשכור רכב, שאיתו אתם גם יותר ניידים, וגם לא צריכים לשים לב כל רגע היכן הילדים שלכם נמצאים.

לשים לב גם לאוכל

אחד הנושאים שכמעט תמיד עולים במהלך טיול משפחות לספרד הוא הנושא של האוכל. ילדים כידוע הם לא בדיוק האוכלוסייה שמוכנה לטעום כל דבר חדש. עם זאת, במהלך טיול משפחות לספרד תוכלו גם ללכת לעשרות מקומות עם אוכל מערבי שהילדים רגילים אליו. קיימת כמובן אפשרות לרכוש מזון בסופרים, שממנו אתם תכינו ארוחות לילדים, שיהיו טעימות ומשביעות גם עבורכם.

זה הזמן לפנות אל מספר חברות נסיעות מומלצות, ולקבל מהן הצעות לטיול משפחות לספרד. השוו בין ההצעות השונות שתקבלו ובחרו את ההצעה המועדפת עליכם יותר מכל.
נסיעה טובה!