מאמרים

רכישת טרקטורונים חדשים


טרקטורונים חדשים בשוק | יוכי אלפנדרי

טיולי טרקטורונים כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מחייהם של רבים. מדובר על תחום בספורט אשר נמצא בהתפתחות כבר שנים רבות ולו מעריצים רבים ברחבי העולם וגם בישראל.

הטרקטורון במקור נועד לשמש לחקלאות אך במהרה הוא הפך לכלי רכב בו אנשים משתמשים בשעות הפנאי ועם השנים הוא גם הותאם לשם כך וזאת כדי לענות על הצורך ההולך וגובר בתחום זה. טרקטורונים חדשים הם לא דבר זול, ניתן לרכוש אותם בסוכנויות השונות בארץ אשר מייבאות את הטרקטורונים מחו"ל ויש לבחור אותם בקפידה כדי שאלו יענו על הצרכים.


טרקטורונים חדשים


מה חשוב לדעת על רכישת טרקטורונים חדשים ?

טרקטורונים הנם כלי רכב קטנים אשר מיועדים לנסיעה בדיונות, חולות ובשטחים בהם קשה לעבור. בישראל החוק אוסר על נסיעה עם טרקטורון בכביש וזאת משום שהטרקטורון הנו לי רכב חסר רסן דיפרנציאלי וכך בסיבובים בדרכים סלולות החיכוך בין הכביש לדרך עלול לגרום להתהפכות.

ישנם שני סוגים עיקריים של טרקטורונים והם טרקטורונים המשמשים לעבודה וטרקטורוני ספורט. כשאנחנו מדברים על טרקטורוני עבודה אנו מדברים למעשה על טרקטורונים אשר מיועדים לעבוד בתנאי שטח קשים במיוחד ולכן המנוע שלהם בנוי כך שיוכלו לבצע את עבודתם ביתר קלות, טרקטורונים אלו הם חזקים במיוחד אך הם לא מהירים כמו טרקטורוני הספורט.

כאשר אנו מדברים על טרקטורוני ספורט אנו למעשה מדברים על טרקטורונים אשר מיועדים לפעלולים ולקפיצות ולכן המשקל שלהם הוא נמוך. עם טרקטורונים אלו תוכלו לבצע את כל אותם הפעלולים אותם אנשים מבצעים בחולות ובמסלולים המיועדים לכך.


כיצד יש לרכוש טרקטורונים חדשים ?

רכישת טרקטורונים חדשים צריכה להתבצע לאחר בחינת השוק לעומק. טרקטורון חש יכול להגיע למחיר של 80,000 שקלים ואילו טרקטורון יד שנייה יעלה גם 5,000 שקלים. היתרון הברור של רכישת טרקטורונים חדשים היא העובדה שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הם לא עברו תאונות שכוסו וכי כל החלקים בהם הם חלקים מקוריים. אם תטפלו בטרקטורון כראוי תוכלו ליהנות מהם לאורך שנים רבות.

בררו על כמה סוכנויות אשר מוכרות טרקטורונים חדשים ובררו מהם המחירים שלהם, האם הם מוכרים כמה סוגים של טרקטורונים, האם השירות שלהם הוא שירות מקצועי והם בקיאים בכל הפרטים הקטנים של הטרקטורונים אותם הם מוכרים.

חברות רבות מוכרות טרקטורונים ולרבות מהן אתרי אינטרנט בהם ניתן להתרשם ממגוון הדגמים אותם הם מציעים, במידה ואתם מעוניינים בהמלצות תוכלו לפנות לפורומים השונים בתחום אשר באינטרנט.