מאמרים

לופטים


לופטים למסיבת רווקים

מציאת מקום למסיבת רווקים בעיר איננה עניין פשוט. לעשות את המסיבה אצל מישהו בבית זה תמיד צפוף מידי ותמיד יש תלונות מהשכנים על רעש בלילה, או שמגיעים סקרנים לא רצויים ומפריעים למהלך המסיבה. ולעשות את המסיבה מחוץ לעיר באיזה צימר או וילה מרוחקת ממרכז העיר לא תמיד מתאים לכולם, ולכן הפתרון הטוב ביותר הם לופטים בעיר.

לופטים בעיר לצרכי מסיבות

לופטים הם יחידות אירוח המיועדות גם למגורים ולנופש וגם לעריכת מסיבות. היתרון הגדול שלהם הוא המיקום המרכזי שלהם שאינו מפריע לאף אחד מבחינת המוסיקה או הרעש ולכן הם מאד פופולאריים כיום לעריכת מסיבות רווקים.

לופטים מגיעים בגדלים שונים וניתן להזמין לופט גדול ומרווח לשם עריכת מסיבות לכמה עשרות חברים. מסיבת רווקים היא בדרך כלל במספר משתתפים כזה (פחות או יותר) ולכן הם מתאימים מאד למסיבות מסוג זה. בנוסף, בלופט תמצאו את כל הפרטיות שאתם מחפשים ותוכלו לארגן מסיבה מדליקה עם כל האלמנטים האהובים עליכם כולל מערכת הגברה או הזמנת די.ג'יי, מערכת קריוקי (אם אתם בעניין הזה), הזמנת קייטרינג או אוכל ממסעדה מקומית, הזמנת רקדנית חושנית וכיוצא באלה. בלופט תוכלו להקרין סרטים שונים, לשחק במשחקי מחשב מהנים וכדומה.

לופטים עם בריכה

בנוסף ללופטים הרגילים תוכלו למצוא גם לופטים עם בריכת שחייה שתוכלו לנצל לזמן המסיבה, או פשוט להישאר בלופט גם ביום שלאחר המסיבה וליהנות מיום חופש מדליק. בצורה זו לא תצטרכו לנהוג בחזרה הביתה לאחר המסיבה ותוכלו להישאר לישון במקום בכיף.
כדי למצוא לופטים יש להיכנס לאתרים המתמחים בחדרי אירוח שונים עם דגש על לופטים ושם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לרבות גודל הלופטים, האבזור, המיקום שלהם והמחירים.