מאמרים

לופט


לופט עבור מסיבת רווקים או רווקות הינו חידוש יוצא מגדר הרגיל, לאחר שהם עברו תקופה בכלל לא פשוטה, בהנחה שכבר הצעת הנישואין המרשימה והמקורית מאחוריהם, על הכלה היה להחליט האם לבחור שמלה אחת או שתיים ליום החתונה, האם לתפור, להשכיר או לקנות שמלה, היה על שניהם ללכת לכמה וכמה מפגשי טעימות של הקייטרינג, עד שהחליטו מה מועדף עליהם, היה עליהם להחליט האם להביא זמר חתונות מרגש או להקה, לקנות טבעות, חליפה לחתן, נעליים, תקליטן, צלם ועוד...

אחד הדברים שמשפיעים רבות על שכירת לופט עבור מסיבת הרווקים או הרווקות הם הדברים שממתינים לכם בתוך הלופט. אתם לא מתכוונים לשכור את הלופט כאשר הוא ריק לחלוטין... אתם מצפים שהוא יהיה מאובזר על מנת שיהיה לכם חוויה מפנקת במיוחד.

איזה אבזור יש בלופט?
ראשית כל, מסיבת רווקים ורווקות טובה הולכת על לופט עם בריכה צמודה. הבריכה יכולה לשדרג לכם באופן משמעותי את האירוע שלכם ולהפוך גם את האנשים הרדומים ביותר לאנשים שיחגגו עד שעות מאוחרות. כמובן שהדבר משפיע על מחירו של הלופט, אך מכיוון שהדבר משפיע כל כך על ההנאה של החבר'ה שלכם, שווה לכם להשקיע עוד קצת. בתוך לופט יש עוד כל מיני אטרקציות. כמו למשל מכונת קריוקי. ואם את לא אוהבים לשיר, בטח אתם אוהבים לאכול, כך שאפשר לבחור בלופט שכולל בתוכו לא רק מטבח, אלא גם פינת גריל מאובזרת כיאות ואפילו פינה עם תנור טאבון מיוחד. אם בא לכם פינוק – יש לופט עם ג'קוזי מפנק במיוחד ובריא בחדר האמבטיה.

כשאתם ניגשים על מנת לבחור את הלופט אשר יתאים ביותר למסיבת הרווקות או הרווקים וכמובן עושים השוואה בין המחירים שהציעו לכם, תבחנו האם הדברים שיש בלופט מתאימים לבעלי השמחה, לכלה המיועדת או לחתן המיועד.