מאמרים

פנג שואימה זה פנג שואי ?


האם אתם מכירים את התחושה שאתם נכנסים לחלל מסוים ופתאום אתם מרגישים נינוחים באופן פתאומי ? מצד שני אתם מכירים את ההרגשה שמשהו בחדר לא מסתדר לכם לא משנה מה אתם עושים ? על תחושות אלו מתבססת כל התורה של הפנג שואי.

בעבר, הידע בתחום הפנג שואי היה שמור רק לארמונות של מלכים ולמבני דת, הוא היה עובר מאב לבן ובמשך דורות הם הצליחו לשמור עליו בסוד עד שמאו טצה טונג עלה לשלטון והשתמש בתורה ולאחר מכן אסר על השימוש בה כדי שיוכל לשמור על בלעדיות. 5 מומחי פנג שואי ברחו מן הכלא ואז הפיצו את התורה ברחבי מלזיה, קוריאה, הונג קונג וטאיוון.


במה עוסקת תורת הפנג שואי ?


תורת הפנג שואי עוסקת באדם ובסביבתו. התורה מתבססת על הרעיון כי קיים קשר בין מיקום הבית והחפצים השונים בו ובין מצבם הבריאותי של הדרים בבית, מצבם הכללי ואף מצב הרוח הכללי שלהם.

כשאנחנו מדברים על פנג שואי לעסק או לבית אנו למעשה מדברים על אבחון הפוטנציאל של האנרגיות בבית, הרי אנרגיות צריכות לזרום בבית על פי תורה זו ואם משהו עוצר בעדן (אפילו אם זה רק ארון) ניתן לאבחן זאת ולשנות את האנרגיות. הצ'י הוא אותה אנרגיה, אנו רוצים אנרגיה בריאה אשר נמצאת בתנועה, זאת אומרת שאנו צריכים לאפשר לאנרגיה לעבור בבית בצורה טובה ולשם כך יש לאבחן את האנשים מיקום הבית, את תנועת האנרגיה בו, את הבנייה שבו ואת החפצים הפנימיים שלו.


כיצד ניתן לעשות שימוש בתורת פנג שואי ?


תורת הפנג שואי היא תורה נרכשת, לא מדובר במשהו שיש לאדם או שאין לו, אליו ללמוד אותה לעומק כדי להבין אותה ולכן כשאנחנו מעוניינים בשינוי בבית או בעסק לו יש קשר לתורה זו עלינו להזמין מומחה פנג שואי.

מומחה פנג שואי הוא אדם אשר למד תחום זה לעומק, לא יאמן עד כמה ראיית עולמו של אדם שלמד את התחום רחבה לעומת ראייתם של אנשים אחרים, לפעמים אדם יכול לחוש כבתוך כלא בתוך ביתו שלו ולא להבין שנים מדוע, יגיע מומחה לפנג שואי וישבור קיר אחד והבעיה תיפתר. סר וינסטון צ'רצ'יל אמר פעם שאנו מעצבים את מעוננו ואחר כך הוא מעצב אותנו והיה דבר מה בדבריו, אם חלל אינו מעוצב כראוי הוא עלול להשפיע באופן ניכר על מצב רוחנו, על בריאותנו ועל הצלחתנו בחיים.