מאמרים

פריסות בטבע


פריסות בטבע – פיתרון מושלם

מתי פריסות בטבע הן הפיתרון המוצלח ביותר? בטיולים של חברות, בסיורים מאורגנים, באירועים קטנים ואינטימיים, בכנסים מקצועיים ובקיצור בכל שהות של 50-100 איש בטבע.
הרי הטבע מספק לנו את התפאורה המושלמת לכל סוג של אירוע מסוג זה. האויר הנקי, המרחבים הפתוחים והאווירה הבלתי רשמית. פריסות בטבע מאפשרות לקיים אירועים מהנים במשך כמה שעות, ללא כל תלות במסעדה בקרבת מקום, שתייה, חשמל או מים.


פריסות בטבע – איפה ניתן לעשות

ניתן להרים פריסות בטבע במגוון מקומות ברחבי הארץ. בין אם זה בחורשת קרן קיימת, יער של ממש, פארק לאומי או על חוף הים. חברות המתמחות בתחום של פריסות בטבע, מסוגלות להרים פריסה מרשימות ומפנקות תוך חצי שעה. אז נכון, צריך שתהיה גישה מינימאלית לרכב עם הציוד וצריך לדעת להסביר לחברה איך להגיע למקום, אבל מעבר לכך הכל קל ופשוט.


מה אוכלים בטבע?


ישנה תופעה מוזרה, כשאנחנו נמצאים בטבע, פתאום החושים שלנו מתעוררים, פתאום כיף לנו. בדרך כלל התיאבון שלנו מתעורר יפה, ולכן גם האוכל טעים יותר. אפשר להזמין מראש פריסה קלה עם לחמים, גבינות וקפה טוב או קצת יותר להשקיע ולהזמין סלטים מפנקים, נקניקים ואפילו פשטידות. הכל בהתאם לצרכים שלכם, כמות המוזמנים והתקציב.


פריסות בטבע בשעות הערב


בשעות הערב עורכים אירועים חגיגיים יותר, רבי משתתפים. במקרה כזה, פריסות בשטח הופכות טיפה יותר מושקעות. במקרה כזה אפשר להביא גם שולחנות וכסאות ולהפוך את הארוחה כולה לבשרית. זה יכול להיות סטייקים ושיפודים או נקניקים בקטנה, הכל לפי ההעדפות שלכם.
תחשבו איזה כיף זה יכול להיות: שיפודים טעימים של פרגיות, ליד סלט ירוק מושקע עם עלי רוקרט וכוס יין איטלקי משובח. פשוט חוויה בטבע.


המקומות המומלצים ביותר


המקומות המומלצים ביותר לנושא של פריסות בשטח הם מדשאות ומקומות עם נוף פתוח. דשא מאפשר גישה נוחה ונעימה לאוכל וקל גם לשים כסאות ושולחנות. הנוף הפתוח מרגיע את האנשים והופך את הארוחה לחוויה יוצאת דופן. בכל מקרה עצם ההימצאות בחיק הטבע מרגיעה את הנפש ומהנה מאד.