מאמרים

פרסום מודעות דרושים


פרסום מודעת דרושים באינטרנט

מציאת עובדים לכל סוג של עסק היא כיום אחת המשימות הקשות ביותר עבור כל בעל עסק או מחלקת כוח אדם בחברות גדולות. יש דרכים רבות ושונות לבצע תהליך של גיוס עובדים לחברה זו או אחרת. גיוס עובדים דרך האינטרנט הפך לאמצעי היעיל ביותר לגיוס עובדים. 80% ממחפשי העבודה מתחילים ונשארים באינטרנט, עלויות הפרסום באינטרנט נמוכות מאד וגמישות והשימוש באתרי האינטרנט קל ומהיר. פרסום מודעות דרושים באינטרנט זו הדרך לגייס עובדים לחברה שלכם, דרך אשר מקצרת בצורה משמעותית את תהליך החיפוש המייגע כל כך.

פרסום מודעות דרושים - ייתרון האינטרנט

למפרסם באינטרנט כמה ייתרונות גדולים. ראשית, החשיפה שהוא מקבל באינטרנט היא לכלל ציבור מחפשי העבודה בארץ. אתרי המציעים מודעות דרושים עובדים פתוחים לכולם ובכל מקום. אתרי האינטרנט מאורגנים ומסודרים לפי קטגוריות שונות ותוכלו לאות את פרסום מודעות דרושים שלכם גם בקטגוריה של תחום עיסוק ספציפי, גם בקטגוריה של איזור גאוגרפי וגם בקטגוריה של משכורת מוצעת, כך שאדם המחפש עבודה במשכורת מסויימת יוכל להגיע אליכם מכל מיני מקומות. בנוסף עלויות הפרסום באינטרנט נמוכות מאד ויש אתרים שהפרסום בו הוא חינם.

פרסום מודעות דרושים – להיות ספציפיים

כשאתם nמבצעים פרסום מודעת דרושים תהיו מאד ספציפיים. מודעות כלליות יביאו לכם אין ספור פניות שלא תדעו מה לעשות איתן. כדי לקבל פניות איכותיות וממוקדות הדבר תלוי בכם ולא במחפשי העבודה שמנסים לעשות הכל כדי לצאת ממעגל האבטלה. ודאו כי המודעה שלכם מנוסחת היטב ומתארת את התפקיד המוצע באופן ברור. אם נדרשים תעודות או נסיון קודם ציינו זאת בגדול. אם העבודה היא בתחום טכני מסויים ציינו זאת בהדגשה וכדומה. ככל שתהיו יותר ממוקדים כך יגיעו אליכם אנשים יותר איכותיים.

פרסום מודעות דרושים באתרים שונים


כשאתם מפרסמים אל תסתפקו באתר אחד. ודאו שהמודעה שלכם תתפרסם בכמה אתרים במקביל. גם באתרי לוחות דרושים וגם באתרים של חברות השמה וגם בלוחות איזוריים אם הדבר מצדיק זאת. כמו מחפשי העבודה עצמם – היו החלטיים בנוגע לגיוס העובדים שלכם וכך תוכלו לקבל את הטוב ביותר.