מאמרים

פתיחת מזל


שינוי מזל

יש אנשים רבים אשר חיים עם התחושה של "לא הולך לי בזמן האחרון", "אין לי מזל". זה נכון שלפעמים פשוט אין לנו מזל בחיים, אך זו אינה גזרה משמיים. לעיתים כשאין לנו מזל זה כיוון שאנו פועלים בדרך שאינה נכונה לחיינו. אלו יכולות להיות המחשבות שלנו או המעשים שאנו עושים שמובילים לכך שהמזל נסגר ואנו חשים שהוא מתרחק מאיתנו. אין כל סיבה לחיות חיים ללא מזל כשאפשר לבצע פתיחת מזל שתשנה את המשך החיים שלנו.


מתאים לזוגיות

אם אתם לא מוצאים זוגית זמן רב או אם כל המפגשים הזוגיים שנכנסים לחייכם אינם נכונים לכם, זה הזמן לבצע פתיחת מזל ולהכניס לחיים את הזוגיות הנכונה. מי שיבצע עבורכם את הפעולה של פתיחת המזל יעזור לכם לעיתים גם להבין האם ישנן פעולות שאתם מבצעים שמרחיקים מכם את המזל. לאחר הפתיחה ישתנו החיים שלכם והזוגיות שתגיע תהיה לחיים מאושרים יחדיו.

 

מציאת כיוון פיננסי

אין כל ספק שקשיים פיננסים הם כמו עצם שתקועה בגרון ומסרבת לצאת. לעיתים אנו לא מצליחים להבין איך כל כך הרבה חוסר מזל פיננסי נכנס לחיינו. זה יכול להיות פיטורין מהעבודה, לקוחות שמתרחקים מהעסק או מכשירי חשמל שמתקלקלים בזה אחר זה. אין כל ספק שכשמצב זה קורה יש לשנות אותו ולבצע פתיחת מזל באופן מיידי.

 

להיעזר בבעלי מקצוע

מי שמבצע פתיחת מזל רואה את התמונה המלאה של המצב. זה לא מספיק לבקש שמשהו ישתנה בחיים, יש צורך גם להבין מדוע הגענו למצב שהגענו ולהיעזר באנשים הנכונים לשם כך. מי שמבין בתחום יוכל לסייע לנו גם בהכנסת מזל טוב לחיינו וגם בהכוונה לביצוע שינוי בחיים אם יש בכך צורך.