מאמרים

קורס gmat בתל אביב


  קורס gmat  הוא קורס אליו פונים סטודנטים בסוף התואר הראשון שלהם או בוגרי תואר ראשון אשר מעוניינים לעבור מבחן GMAT בהצלחה. מבחן GMAT הוא מבחן אותו מבצעים מועמדים ללימודי תואר שני במנהל עסקים. המבחן עצמו מתקיים כולו בשפה האנגלית, הוא משמש כתנאי כניסה ללימודים בארץ ובחו"ל והוא מורכב בסך הכל מארבעה חלקים. חלקי המבחן כוללים כמותי, מילולי, חשיבה משולבת וחיבור. כל חלק בנוי בצורה מבחינת כמות השאלות והזמן למענה והמבחן נעשה באופן ממוחשב ואדפיטיבי, מה שאומר שלאחר כל מתן תשובה ממשיכים לשלב הבא ולא ניתן לחזור אחורה.

קורס gmat – להכיר את המבחן
קורס gmat  עושה בשלב הראשון הכרות עם המבחן. כפי שנכתב, למבחן יש ארבעה חלקים וכולם בשפה האנגלית. כדי להתמודד עם כל אחד מהחלקים של המבחן בצורה הטובה ביותר יש קודם כל להכיר את המבחן ולדעת מול מה עומדים. לאחר ההכרות עם אופי המבחן והשאלות אפשר להתחיל ללמוד כיצד לענות על המבחן.
כיצד לענות על המבחן

כל מי שהולך ללמוד קורס gmat רוצה לדעת לקראת מה הוא עומד. לאחר ההכרות עם המבחן עצמו אפשר להתחיל לקבל טכניקות לפתרונות במבחן. חלק זה של ההכנה מזכיר לחלק מהאנשים את ההכנה למבחן הפסיכומטרי כאשר חשוב לדעת כי על אף שלשני המבחנים ניתן ללמוד, הפתרונות המצופים ואפילו אופי ביצוע הבחינות שונה לחלוטין.

להתכונן ואז שוב להתכונן
היתרון של קורס gmat  הוא ההכנה המקיפה למבחן. גם אם בקורס לומדת כיתה שלמה למדריך יש את האפשרות לעזור לכל אחד באופן פרטני. המטרה של הקורס היא לגרום לכם להצליח ולכן בקורס עוברים על החומר עד שמבינים אותו ומקבלים כל עזרה שנדרשת להצלחה.