מאמרים

קלפי טארוט אושויש כאלה שקוראים להם קלפי מודעות, יש כאלה המכנים אותם מכונת השקיפות של הנפש ויש כאלה המוצאים בהם כלי עוצמתי לשינוי התודעה. כך או כך, כל מי שעבר את חווית קלפי טארוט אושו יגיד לכם בביטחון כי מדובר בחוויה שונה לגמרי מכל מה שהכירו ושמעו על קלפים בעבר.

קלפי טארוט אושו – הם אינם קלפים רגילים לגילוי העתיד אלא אמצעי המאפשר לנו להשתחרר מכבלי האגו ולהתמקד בכאן ובעכשיו, ללא שיפוט, השוואה או צער. ייחודם הוא בכך שהם מתמקדים בדרך ולא במטרה, משקפים את ההווה בלי לשפוט או לגנות וחושפים בפנינו עולם המלא בהרמוניה בו יש מקום לכולם.

קלפי טארוט אושו – מידע על הקלפים

קלפי טארוט אושו, או כפי שהם גם נקראים – קלפי זן אושו, הם ככל הנראה הקלפים הנמכרים ביותר בעולם. הם הומצאו לראשונה בתחילת שנות ה- 90 במאה ה- 20 בבריטניה ומבוססים על ספריו של אושו ותורת הזן. הם בעלי סימבוליקה מסורתית המשקפת את כל 79 ההוויות השונות של האדם ובאפשרותם לסייע לכל אדם להגיע להארה או לחירות מאשליית האגו. החפיסה כוללת 79 קלפים המחולקים בדומה לטארוט המסורתיות: 22 קלפים של הארקנה הבכירה ו- 56 קלפים נוספים המחולקים ל- 4 סדרות: מים, אש, עננים וקשתות.

קלפי טארוט אושו – להתמקד בהווה

קלפי טארוט אושו הם קלפים בעלי איורים יפים ועדינים, המתארים חוויות מהחיים המערביים המודרניים, אליהם מתלוות מילים, שגם להן יש משמעות רבה בעולמנו. מה שמיוחד בהם שהם עוסקים בדילמות של האדם המודרני ונוגעים בסוגיות כואבות כגון אהבה, פחד, כישלון, יצירתיות, הגשמה עצמית וכדומה.

בנוסף, קלפי טארוט אושו מספקים לנו כלי מצוין לפיתוח האינטואיציה האישית שלנו, מספקים רעיונות חדשים ומציגים דרכים יעילות להגשמה עצמית.

קלפי טארוט אושו – קלף "לא כלום"

אחד הקלפים המדהימים והחזקים בחפיסת קלפי טארוט אושו הוא הקלף "לא כלום". לכאורה, מדובר במושג בלתי ברור ובקלף בצבע שחור מאיים ולא מבשר טובות. אומנם זהו אחד הקלפים החיוביים העשויים להביא אותנו לדרך חדשה בחיים – דרך שתוביל אותנו אל האושר וההגשמה העצמית. "לא כלום" הוא למעשה מצב רב פוטנציאל, שנוצר עוד בטרם נוצר היקום. כל מה שצריך לעשות האדם ששולף את הקלף, זה ליפול אל תוך הכלומיות הזו, אל תוך השקט בין המילים ולהתבונן במרווח שבין השאיפה לנשיפה. כי דווקא ברגע זה משהו קדוש עתיד להיוולד.