מאמרים

ריהוט משרדי


רהיטים למשרד - מה זה כולל?

ריהוט משרדי הינו ריהוט סטנדרטי בדרך כלל של שלטים למשרד, שולחנות מנהלים, שולחנות קבלה, שולחנות מחשב, שולחנות אוכל, ישיבות, כסאות שונים, ארון הזזה, מטבחים, ופינות המתנה.

מרבית המשרדים ירכשו את הרהיטים שלהם מעץ בוק, אלון, אגוז או טיק, בדרך כלל בצבע חום כהה או חום בהיר. כמו כן ישנו שילוב מנצח של עץ משולב עם נירוסטה ופורמייקה, או שילוב של מראות, המקנה לריהוט המשרדי מראה קצת יותר מודרני ופחות בנאלי. שימוש נוסף ומעניין בעץ, מבחינת הצבע, הוא דווקא עץ בצבע לבן, המשדרג את המשרד ונותן תחושה נקייה ונעימה יותר, שלא נתקלים בו בכל יום.

סגנונות עיצוב בריהוט משרדי

ישנם סגנונות רבים בתחום הריהוט המשרדי, ויש הבדלים רבים בין בתי העסק השונים. יש עסקים שרק ביצעו רישום חברה חדשה והקימו את העסק ויש בתי עסק המשקיעים ממון רב בעיצוב המשרד שלהם, וברכישת ריהוט משרדי  יוקרתי מהסוג הטוב ביותר, ואילו יש בתי עסק המעדיפים לרכוש ריהוט בסיסי ביותר, במחירים זולים.


ריהוט משרדי


ניתן כיום למצוא בשוק סוגים שונים של רהיטים למשרד. פירמות גדולות ומשרדי עורכי דין יבקשו בד"כ רהיטים מעץ מלא - רהיטים המשדרים כובד ועוצמה. עסקים קטנים יותר או חברות מתחום המיחשוב והאופנה, יעדיפו חומרים קלים יותר וצבעים בהירים יותר. מומלץ להתייעץ עם המוכר לגבי פריטים פופולאריים והאפקט העיצובי שהם יוצרים בחלל.

רהיטים למשרד - מה מומלץ?

ריהוט משרדי צריך להיות קלאסי, מקצועי וצריך לשדר חמימות, יוקרתיות, וניקיון. ריהוט משרדי מומלץ לרכישה הינו ריהוט המשתלב היטב עם המשרד ועם האופי שלו. צריך לראות שהרהיטים אינם גדולים מדיי לחלל החדר או, להיפך, קטנים מדיי, ויגרמו תחושת ריקנות לבאים אליהם.

אם אתם מנהלי משרד הייטק, ציידו את משרדכם בכסאות מנהל, שולחנות מנהלים איכותיים ושאר ריהוט מרשים. כמו כן, סביר להניח שריהוט קלאסי, הצבוע חום, לא ישרה על העובדים ועל הלקוחות את תחושת המודרניות והקידמה, ולכן לא מומלץ לרכוש ריהוט משרדי שכזה, אלא להתאים את הריהוט לתחום של העסק שלכם, כדי ליצור תאימות מחשבתית מול הלקוחות שלכם, ובראשונה, כלפי עצמכם.


אלמנטים לשדרוג המשרד

לאחר שרכשתם את הריהוט המשרדי המתאים, יש לבצע שינויים קוסמטיים נוספים על מנת שהמשרד שלכם ייראה חביב ומזמין יותר. חשבו על אפשרויות שילוב שטיחים גדולים ויפים, מנורות מעוצבות, עציצים גדולים ויפים, שילוב של פרקט עץ בהיר בחלקים שונים של החדר, כסאות משרד או ספות יפות בכניסה למשרד, מדפים עליהם ספרי עיון או מגזינים, או שעון קיר גדול ויפה, שישדרג את המשרד שלכם טיפה יותר מהרגיל. 

בנוסף, חלק בלתי נפרד מעיצוב משרד ע"י ריהוט הינו מציאות פתרונות לאחסון הציוד והניירת המשרדיים בצורה יעילה. ארונות אחסון שיותאמו לגודלו ולמראה המשרד ישמשו את הנפשות הפועלות מעבר למצופה ויאחסנו את המסמכים והחפצים הנחוצים בצורה מאורגנת ומסודרת.