מאמרים

רייזריםרייזרים מבית פולאריס הם רכב שטח קטן וממזרי שכבש את השוק האמריקאי בסערה. רייזרים הם כלי שטח חדשים מבית פולאריס ששינו את כללי המשחק. מדי שנה החברה מוציאה דגמים חדשים שמשאירים את המתחרים הרחק מאחור. למזלנו, רמת המחירים עדיין שפויה וניתן להשיג כלים מדהימים במחירים הוגנים.

חלוקת המשקל הנכונה, המיקום של המנוע, המתלים הארוכים והצמיגים, נפח המנוע והמשקל הפכו את הרייזרים ללהיט בקרב חובבי הספורט המוטורי בעולם כולו וגם בישראל. הרוחב של רכבי השטח החדשים הוא חמישים אינץ, רוחב המתאים להעמסת ציוד רב וגם למרוצי ספורט אתגריים.

בארצות הברית מיועדים הדגמים הספורטיביים של רכבי השטח לילדים מגיל שתיים עשרה. בארצות הברית הרייזרים כבר ממלאים את מגרשי החניה בבתי הספר. גם בישראל מדווחים סוכני המכירות על התעניינות גבוהה של נערים וסטודנטים המעוניינים לקנות את הרכב החדש כדי להתנייד בו בעיר.


רייזרים


רייזרים - מועדון לקוחות


בארץ קיים מועדון לקוחות לכל האוהדים השרופים של רכב השטח החדש מבית פולאריס. כל מי שרוכש רייזרים מוזמן להצטרף אל מועדון הלקוחות היוקרתי. המועדון מציע לחבריו חוויה של רכיבה בשטח בליווי מדריכים מקצועיים ובראשם אלוף מרוצי הניווט והראלי של הטרקטורונים, יובל שרון.

נוסף על הליווי, על ההדרכה ועל התחרויות הרבות שמקיים המועדון, חברי המועדון זכאים לקורסים מקצועיים בחינם כדי להכיר היטב את כלי השטח ולמרב את יכולותיהם המקצועיות ולמצות את חווית הרכיבה.


פעלולי טרקטורונים - חובה לראות
רייזרים - על חוויותיו של הנוסע במושב האחורי


דן, רוכב שטח ותיק, מספר על חוויה מסעירה ושונה מבחינתו. תמיד אני הנהג, הוא אומר. יש לי בעיה, אף פעם איני סומך על נהג אחר. כאשר הוזמנתי לנסיעת הדגמה על רכב השטח החדש רייזר, הוזמנתי לשבת במושב האחורי אחרי נהג מיומן ומנוסה. ברגע הראשון רציתי לסרב, אך הסקרנות להכיר את הרכב החדש גברה.

תפסתי את מקומי במושב הנוסע ולא התאכזבתי. רייזרים, רכבי השטח החדשים הוכיחו יכולות מדהימות. כל היתקלות עם מהמורות בשטח ועם ביצות השאירו אותי בפה פעור. הרכב החדש גיהץ את השטח ללא מצמוץ. כבר אחרי שתי דקות נסיעה חשתי הרפיה בגופי והמשכתי לשבת ליהנות מהנסיעה ומהביצועים.