מאמרים

שולחנות מחשבבעידן האינטרנט שולחנות מחשב הם הפריטים המרכזיים בכל חדר עבודה. המפתח להצלחה וליכולת ההתמדה הוא שולחן מחשב נוח, פונקציונאלי ואיכותי.


שולחנות מחשב – כמה פרטים שכדאי לדעת

שולחן מחשב אינו חייב להיות שולחן גדול. בבתים פרטיים ובמשרדים בעלי שטח קטן, שולחן פונקציונאלי המתוכנן היטב יספיק. חשוב לבחור שולחן מאורגן ומסודר עם פתרונות אחסון, עם מדף למקלדת, עם שטח לעכבר ואפשרות גישה נוחה אל כל המסמכים שעליו.

על מנת לחסוך מקום ולמנוע בלאגן על השולחן, רצוי לבחור שולחנות מחשב בעלי פתחים ויציאות שיכיל את כל הכבלים החשמליים כדי שנוכל לחבר בקלות ובנוחות את השקעים לקיר.

כדאי להשקיע בעיצוב של השולחן. שולחנות מחשב הם חלק מהריהוט במשרד, בפינת העבודה בבית ובחדרי הילדים. מעצבים רבים מציעים שולחנות מחשב בעיצובים שונים, קלאסיים וגם נועזים יותר, במגוון צבעים ומחומרים שונים. שולחן מחשב הנמצא בתוך משרד הוא כרטיס הביקור של המשרד. לקוחות המשרד יתרשמו מהשולחן היוקרתי ויתייגו את המשרד כמשרד יוקרתי ואיכותי.

חשוב לקנות שולחן מחשב יציב, במיוחד אם אתם מניחים עליו ציוד רב וקלסרים עמוסי ניירת.

יש להתאים את השולחן למי שיושב על ידו שעות רבות במשך היום. על השולחן להתאים בגובה לעובד, העיניים צריכות להיישיר מבט אל המסך ומרפקי הידיים צריכים להיות מונחים על השולחן בזווית ישרה. שולחן לא מתאים יגרום לכאבי גב ולבעיות בצוואר.


טיפים ועצות לבחירת שולחנות מחשב

שולחנות מחשב צריכים להיות שולחנות מוארים. את השולחן יש להציב אל מול מקור אור, חלון או תאורה מלאכותית. אם תמקמו נכון את השולחן תאמצו פחות את העיניים ותמנעו כאבי עיניים, אדמומיות ועייפות.

עובדים רבים סובלים מדלקת בגיד האגודל בשל אחיזה לא נכונה של העכבר. יש למקם את העכבר בגובה המקלדת. מומלץ להמעיט בשימוש בו ולהשתמש בקיצורי הדרך אשר במקלדת.

שולחנות מחשב לא קונים כל יום, כדאי להשקיע ולקנות שולחן מחשב איכותי העשוי מחומרים חזקים שיחזיקו מעמד לזמן רב, בפרט אם אלו שולחנות מנהלים שצריכים גם להרשים במידה מסוימת.

אם את חשים גירוי בעיניים או אדמומיות וכאבי ראש. עליכם לפנות מיד לרופא ולבדוק היטב את תאורת השולחן.