מאמרים

שולחנות מנהלים


שולחנות מנהלים מודרניים

שולחן מנהלים הוא יותר מרהיט, מדובר בסמל מעמד. שולחן מנהלים הינו הרהיט הבולט ביותר בחדר המנהל ובכוחו להביא להתרשמות חד פעמית של לקוחות או מרואיינים המגיעים לחדר.

שולחנות מנהלים לא חייבים להיות יקרים, אבל הם כן צריכים להיות עשויים מהחומרים הנכונים ולשדר יוקרה. כפי שתמונה אחת שווה אלף מילים – כך גם המראה חדר המנהל בכל עסק או ארגון, שווה יותר מעשרות תמונות ואלפי מילים בכל פרוספקט או מצגת תדמית של חברה. שולחן מנהלים המשתלב בהרמוניה עם שאר הריהוט המשרדי ועם ערכי החברה - בהחלט יכול לשדר את הרושם הרצוי ללא צורך להרחיב בדיבור.


שולחנות מנהלים מודרניים


היכן ניתן למצוא שולחנות מנהלים

עקב חשיבותו של שולחן מנהלים בכל משרד, זהו פריט נפוץ למדי בחנויות הרהיטים בארץ. החל מחברות מסחריות בעיצוב המוני ועד שולחנות במחירים של עשרות ואף מאות ואלפי שקלים, אצל מעצבים פרטיים. מי שרוצה שולחן מנהלים קלאסי, שיכול להתאים בעיקר לחברות מסורתיות או חברות שרוצות להקרין אמינות ויציבות, יוכל לחפש בשוק הפשפשים או בחנויות יד שנייה.

שולחנות מנהלים יד שנייה (או ישן יותר מזה) יהיו לרוב מעץ כבד ויכילו לפחות 3 מגרות שידה. בניגוד לעיצוב של שולחן מנהלים עכשווי, שלעיתים יכיל מדפים ומגירות עליוניות ולא מוסתרות.

מה לקחת בחשבון כשקונים שולחן מנהלים

גודל המשרד הוא קריטי, אלא שבניגוד לריהוט אחר בחדר, שולחנות מנהלים לא אמורים לחסוך במקום, אלא לעיתים אף ההפך. שולחן מנהלים אמור לתפוס את תשומת ליבו של הנכנס לחדר ולשדר עסקים. אולם, קחו בחשבון את גודלו הכללי של החדר, שכן השולחן לא אמור לתפוס מעבר לשליש מגודלו של החדר.

כמו כן, קחו בחשבון את העיצוב הכללי של המשרד ושל חדר המנהל. שולחן מנהלים אמור להשתלב בהרמוניה עם כלל מראה המשרד או החברה. הימנעו מלוגואים על השולחן עצמו. שולחן מנהלים אמור לעמוד בפני עצמו ולא להפוך לאלמנט שיווקי. כאשר אתם הופכים גם את השולחן לחלק מאסטרטגיית השיווק, אתם אמורים להקרין ביטחון ולא לדחוף מסרים.

חומרים לשולחן מנהלים

אומנם, השולחן הקלאסי הוא שולחן מעץ כבד, כאשר המגרות פונה אל המנהל עצמו, אולם, כיום ישנם עיצובים שונים ומרשימים לא פחות. לחברות הרוצות לשדר עדכניות ומהירות מחשבה ,יתאימו דווקא שולחנות מנהלים העשויים מחומרים דקיקים כגון לוחות מתכת או זכוכית. אם אתם בוחרים בשולחנות עץ - תמיד הקפידו על עץ יוקרתי. פורמייקה ומדבקות דמויות עץ עשויות להיות צורמות מאוד.