מאמרים

שלטים למשרד


כל מה שרציתם לדעת על שלטים למשרד

בבואכם לעצב את הכניסה למשרד שלכם, חשוב מאד לבחור שלטים למשרד אשר יוכלו להציג את השם שלכם לראווה. יש חשיבות מאד גבוהה לבחירת השלט המתאים, שכן יש כיום מספר טכניקות שונות כאלה ואחרות. ישנם שלטים למשרד אשר הם קטנים יחסית, ויש כאלו אשר הם ענקים ובולטים. לעתים אף מדובר על יותר משלט אחד, ולעתים על שלט אשר אמור לייצג מספר משרדים במתחם מסוים. על כן, חשוב לעשות סדר בתחום.

הגודל כן קובע

נתחיל מן הגודל של שלטים למשרד. אין כל צל של ספק כי יש שלטים קטנים, במסגרת מלבנית סטנדרטית, אשר ממוקמים בשני מקומות שונים - על הדלת של המשרד עצמו, ולעתים גם בכניסה לבניין אשר בו ממוקם המשרד, ביחד עם עוד עשרות שלטים אשר מכווינים למשרדים השונים. בעוד שהחלק בקומת הכניסה הוא על פי רוב תחת התחום של בניין המשרדים עצמו, הרי שבכניסה למשרד שלכם אתם על פי רוב חופשיים יותר לבחור את השלט, ועל כן לא חייבים להיצמד לתבנית הסטנדרטית.

מה תעדיפו - כתיבה או חריטה?

פעמים רבות, אנשים רבים אשר מזמינים שלטים למשרד נוטים לבחור בשיטת החריטה על השלט, ולא שלט עם כתב שטוח. מדוע זה כך? משום שעל פי רוב שלטים למשרד אשר כוללים חריטה נראים יוקרתיים יותר, ויש להם מראה הרבה יותר מושך. יתרה על כך - כתב רגיל יכול להיטשטש עם הזמן ולאבד את החדות שלו מן הסתם. לעומת זאת חריטה נשארת לנצח, והיא איננה משתנה, וכך אותו שלט יכול לשרת אתכם לאורך שנים.

באיזה צבעים בוחרים?

רוב האנשים שבוחרים שלטים למשרד שלהם, בוחרים בצבעים סטנדרטיים יחסית - לרוב מדובר על גוונים של כסף או זהב, שכן אלו מצד אחד משדרים יוקרה, ומצד שני הם מאד סולידיים. עם זאת, אפשר לבחור גם צבעים נוספים, או אפילו שילוב בין צבעים. מומלץ עם זאת להימנע משילובים בולטים מידי של שחור ולבן, שדווקא יכולים ליצור מראה מאד מצועצע או חריג.