מאמרים

תא צילום


איך תא צילום משתלב באירוע שלכם?

אתם וודאי רוצים כי באירוע שלכם, כל אורח יצא בסופו של דבר עם מזכרת מהממת מן האירוע. האמת היא, כי אחת השיטות הטובות ביותר על מנת להפיק מזכרות בן רגע, היא להציב תא צילום באירוע שלכם. תא הצילום המקצועי בו מדובר יכול להפיק תוך זמן קצר תמונות של האורחים שלכם, כאשר הם מצטלמים באופן עצמאי. עם זאת, יש עוד כמה אלמנטים אשר חשוב לשים לב אליהם כאשר אתם מציבים תא צילום, על מנת שהתיאום יהיה לא פחות מאשר מושלם.

העיצוב של התא חשוב מאד

מעט מאד מידע נכתב עד כה על העיצוב של תא צילום. חשוב לזכור כי לעיצוב של התא יש לא מעט השפעה על ההצלחה שלו באופן די טבעי. הרי אם אתם עורכים את האירוע שלכם בגן אירועים יוקרתי - חשוב כי בסופו של דבר גם תא הצילום יראה יוקרתי ביותר, ולא כמו תא אוטומטי לצילום תמונות בקניון, לצורך הדוגמה. על כן, חשוב מאד לפנות אל חברה אשר תוכל לספק לכם תאי צילום איכותיים ביותר, עם קירות שקופים ועיצוב מודרני ויוקרתי במיוחד, אשר ישתלבו בגני ואולמות אירועים שונים.

הפקה ישירות לאינטרנט

אנחנו חיים כידוע בעולם שבו תמונות הסטילס הולכות ונעלמות. במקום זה - הכל נמצא על המחשב וברשת האינטרנט. לכן, כשאתם בוחרים תא צילום לאירוע שלכם, חשוב לראות כי ניתן להפיק אותן ישירות לאינטרנט. חברות שמציעות לכם להציב תא צילום צריכות לאפשר גם העלאה מיידית של התמונות לפייסבוק. כמובן שאז אפשר לתייג את כל האורחים, והמזכרת נשארת לנצח ברשת.

הקרנה באירוע עצמו

התמונות שמצולמות בתוך תא צילום, יכולות להיות בשימוש כבר במהלך האירוע עצמו! יש אפשרות להקרין את התמונות שזה עתה צולמו ע"ג מסך ענק שיוצב באירוע שלכם. כך, האורחים שיצטלמו יוכלו לראות את עצמם תוך רגע על המסך, ומדובר ללא ספק על אטרקציה שתמשוך לא מעט אנשים. אפשר גם להקליט ברכה שתוקרן אחרי מספר דקות - מה שיהיה מרגש ומדהים כאחד.