מאמרים

תוכנת טלמרקטינג


למי מיועדת תוכנת טלמרקטינג ומה ביכולתה לעשות?

כאשר עסק או ארגון מסוים זקוקים לטיפול טלפוני בנושא המכירות של המוצרים או השירותים שלהם, אין כל ספק שהם יזדקקו לתוכנת טלמרקטינג מקצועית על מנת לקבל תהליך איכותי ומסודר ולצידו תוצאות טובות בשורה התחתונה.

תוכנת טלמרקטינג היא תוכנת ניהול קמפיינים שבאפשרותה לחלק לכל המוקדנים את רשימת השיחות וזה מאפשר מעקב אחרי כל השיחות וכל הלקוחות שיש לחזור עליהם. תוכנת טלמרקטינג שמגיעה עם חייגן מתקדם משפרת את הזריזות ומצמצמת את זמן ההתעסקות של המוקדנים בחיוג חוזר ללקוחות שלא ענו. השיחות שנכנסות לתוך תוכנת טלמרקטינג מוצגות אוטומטית על מסך המחשב יחד עם כל פרטי הלקוח.

למי מיועדת תוכנת טלמרקטינג?

תוכנת טלמרקטינג מיועדת למכירת מוצרים ולביצוע סקרים, לתיאום פגישות וגם עבור מכירת מנויים, עבור מוקדי שירות לקוחות ועבור ניהול מוקד מענה אנושי. היא שימושית כמו עבור מוסדות ממשלתיים וכך גם עבור משווקי ערוצי התקשורת, עבור מוסדות המגייסים תרומות ועבור חברות פיננסיות. היא שימושים גם עבור משרדי תיירות ותחנות מוניות וגם עבור מרכזי הזמנות בתחום המלונאות.

ייעול בעבודה של נציג טלמרקטינג באמצעות תוכנת טלמרקטינג

באמצעות תוכנה זאת נציג המוקד יבצע במהלך המשמרת פי ארבע יותר שיחות. בנוסף, התוכנה מאפשרת לנציג לעבוד ביעילות מבלי לרדת ברמת הריכוז, מכיוון שתוכנה זאת חוסכת התעסקות מיותרת וממקדת את הנציג בהשגת המטרה, שיחה שתוביל למכירה. בנוסף, תוכנה זאת מאפשרת גם הקלטת שיחות הצגת דוחות סטטיסטיים לשם בקרה.

שליטה מלאה בניתוח וניתוב התוצאות באמצעות תוכנת טלמרקטינג

בזכות היכולת לנתח ממצאים, תוכנת טלמרקטינג מאפשרת לעקוב אחרי השינויים. מעקב זה מאפשר לבעל החברה להיות עם יד על הדופק ולייעל את פעילות המוקד. מרכזיות IP וחייגן אוטומטי אשר נכלל בתוך התוכנה מאפשר לנציג לא להתעסק עם חיפוש הלקוח שאליו יש לחזור וזה הדבר אשר מאפשר לו להיות פנוי לשיחות עצמן אותן תנהל המערכת בצורה יעילה ונוחה ביותר. תוכנה זו הנה בסיס לפעילות של כל מוקד וכאשר מדובר על מוקד טלמרקטינג ביכולתה למנף את ההישגים של המוקד בצורה מרשימה ביותר.