מאמרים

תיקים


איך בוחרים תיקים לגברים?

בכל מה שקשור לתיקים, הרי שכל מי שמבקש לרכוש לעצמו תיק חדש חייב לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים כאלה ואחרים על מנת לרכוש תיק אשר מתאים בסופו של דבר לצרכים שלו, בין אם מדובר על תיק ליום – יום או בין אם על תיק לשימוש פחות תכוף. המקרים, נראה כי תיקים שייכים בעיקר לכל מה שנוגע לעולם האקססוריז הנשי. נראה כי המעצבים משקיעים בעיקר בתיקים שונים לנשים בין אם ליומיום, ובין אם מדובר על תיקי ערב. עם זאת, גם הציבור הגברי מרים את קולו בזמן האחרון. יש היום מגוון רחב מאד של תיקים אשר מיועדים גם לקהל הגברי, אשר רוצה תיק אופנתי ויפה - שגם יהיה נוח ושימושי.

תיק גדול ומרווח

המעצבים של תיקים לגברים מבינים, כי כאשר גבר יוצא עם תיק, הרי שהתוכן שלו קצת שונה מזה של האישה. בעוד שאישה נוהגת לצאת עם תיק קטן שבו היא שמה כמה דברים בסיסיים, הרי שכאשר גבר מחפש תיקים סימן שהוא רוצה להכניס אליהם לא מעט פריטים: מסמכים, ספרים, מחשב נייד, ואולי אפילו בגדים. לכן, העיצוב של התיקים הוא כזה שמאפשר לרוב הרבה מאד תאים, כיסים, מחיצות, ועוד פתרונות שונים של אחסון.

ומה עם הצבעים?

הצבעים של תיקים גבריים הם לרוב סולידיים יותר ושמרניים יותר מאלו של תיקי הנשים. ניתן לציין כי בשנים האחרונות דווקא הצבע האפור מרים ראשו כצבע יפה מאד, שמצד שני גם נחשב לסולידי למדי. צבעים נוספים בהם יש תיקים לגברים הם גווני החום והשחור. לעתים קיים שילוב בין הצבעים הללו, ויש משחק מסוים עם הגוונים, אף כי לרוב התיקים הללו הם כהים למדי.

ומה עם תיקי מנהלים?

לעתים, נהוג לציין תיקי מנהלים בתור תיקים לגברים. היום זה לא תמיד מדויק, כי לא מעט נשים גם גילו את היתרונות של תיקי מנהלים ועושות בהן שימוש במסגרת העבודה שלהן. עם זאת, אין ספק שהתיקים הללו בהחלט יכולים להתאים גם לגברים וגם לנשים, ולכן הם בהחלט מהווים אופציה ראויה.