מאמרים

תיקים מעוצבים


תיקים הפכו לפריט אופנה של ממש, והם מהווים חלק חשוב ומשמעותי מהמראה הכללי. כיום ניתן למצוא תיקים ליום ולערב, לאירועים מיוחדים, תיקים לעבודה וללפטופ, והם ממש משתלבים עם הסגנון, עם הצבעים, ועם האירוע לשמו לקחתם תיק. תיקים מעוצבים נולדו בעקבות הביקוש וההבנה כי הם משלימים את המראה המוקפד, וכיום ניתן למצוא תיקים מעוצבים על ידי מעצבי על במגוון דוגמאות וסגנונות שיתאימו לאופי של כל אחד ואחד, בין אם מדובר בנשים ובין אם מדובר בגברים.

כיד הדמיון הטובה על התיק

תיקים מעוצבים הם תיקים שעוצבו במיוחד על ידי מעצבי תיקים או מעצבי אופנה שהוסיפו לליין שלהם גם אביזרים, ביניהם תיקים. אם המדובר הוא על מעצבי על למיניהם, קל יהיה מאד לזהות את התיק, על פי הסמל המזהה של המעצב, כמו למשל האותיותGC בתיקים של גוצ'י, המעוניינים בתיקים של לואי ויטון, ועוד כהנה וכהנה.

תיקים מעוצבים על ידי מעצבים פחות מוכרים הם תיקים בהם יש שימוש בעור, בד, חרוזים, חבלים ועוד הרבה חומרי גלם, בהתאם לאופנה של אותה השנה, ובהתאם לדמיונו הקודח של המעצב, לעתים כדי לתת אמירה מסוימת על נושא התיק.

תיקים מעוצבים גם לעבודה

בניגוד לדעה הרווחת כי תיקים מעוצבים הם תיקים לערב או לאירוע נוצץ בלבד, הרי שקיים ליין שלם של תיקים מעוצבים גם ליום יום ולמטרות עבודה. דווקא תיקים אלו הם תיקים להם ניתנה שימת דגש מיוחדת, והם מעוצבים כך שיהיו יפים ופרקטיים כאחד, יאפשרו נשיאת חפצים רבים יותר מהרגיל, וכיום ניתן למצוא אפילו תיקים מעוצבים לנשיאת המחשב הנייד שלכם!

תיקים מעוצבים לכל צורך

כיום, בלי תיקים מעוצבים, או לפחות אחד, כל אשה לא מרגישה מושלמת. תיקים מעוצבים מחזיקים מעמד רב יותר מאחר והם נעשים ומתוכננים בקפידה, וכאמור, מעוצבים כך שיתאימו לאירוע ולהלך הרוח. המגוון כה רב עד כי ניתן למצוא תיקים מעוצבים לים או לבריכה, תיקים מעוצבים לתיאטרון, למסיבה, לעבודה, ומי יודע, אולי גם נזכה לסלים מעוצבים איתם נוכל ללכת למכולת. המגוון רחב – רק תבחרו!