מאמרים

תיקי עור


על תיקי עור למנהלים

להיות מנהל אין משמעו רק מקצוע או תפקיד נושא אחריות בעבודה, אלא גם עניין של מעמד וסטטוס. אנשים נושאים את עיניהם אל המנהלים שלהם, ומצפים לראות שם את דמות המנהיג – זה שניתן לסמוך עליו וזה שכולם רוצים להיות כמוהו. על כן, מנהל טוב צריך להקפיד על הופעה מתאימה וייצוגית. תיקים מעוצבים מעור למנהלים הם אחד האמצעים העומדים לרשות המנהל, אשר חשוב לו ליצור את הרושם הנכון אצל הכפופים לו ואצל לקוחותיו.

סוגי תיקי עור קיימים

ישנם הרבה מאוד סוגים של תיקי עור, אולם לא כל תיק מתאים בהכרח למנהלים ולדמות שאתם רוצים להקרין. לכן, ישנם גם קווי עיצוב של תיקי עור למנהלים. תיקים אלה צריכים לשלב בתוכם גם פונקציונאליות, קרי מקום לאחסן את כל מה שאתם צריכים לשאת אתכם; גם נוחות – כי בסופו של דבר אתם צריכים להשתמש בתיק לעבודתכם וחשוב שיהיה לכם נוח בעבודה; וגם עיצוב שמתאים לכם ולמטרה לשמה אתם רוכשים את התיק. אין דין תיק עור לעבודה כדין תיק עור ליציאה לאירועים בשעות הערב. יש לעשות הפרדה בין הסוגים השונים, ולתור אחר הסגנון המתאים לצורכיכם.

חלק מהמראה של המנהל

נראה כי תיקי עור למנהלים הם חלק אינטגרלי מהמראה של מנהל. אמנם תיקי עור למנהלים אמורים לשרת את הפונקציה והנוחות שתוארו לעיל, אולם תיקי עור למנהלים מהווים גם חלק מההופעה של מנהלים בכל העולם. אם תביטו סביבכם תוכלו להבחין כי מנהלים רבים משתמשים בתיקי עור, כיוון שאיך שלא תביטו על כך, תיקים מעור מסמלים איכות ויוקרה, ומהווים סמל סטאטוס רצוי כשמדובר בתדמית העסקית שלכם.

ייתכן כי זה העיצוב הקלאסי, ייתכן כי זו הנוחות

איננו יודעים מדוע הפך תיק העור למנהלים לכזה, אולם אנחנו יודעים כי מנהלים מעדיפים תיקי עור אלגנטיים. יש משהו מאוד קלאסי במראה של תיק העור, וייתכן כי זה חלק מסוד קסמם של תיקי העור למנהלים. עיינו בקטלוגים של תיקי העור למנהלים כדי למצוא את התיק המתאים לכם ביותר, ורכשו את התיק שכבש אתכם יותר מכל.