מאמרים

מכירת זהב


•    קיבלת ירושה של תכשיטים ישנים ואינך יודע מה לעשות איתם?
•    רוצה למכור זהב ותכשיטים במחיר הכי טוב?
•    מחפש מישהו שידאג שלא יעבדו עליך בתחום מכירת זהב?


שוק מכירת זהב ומכירת תכשיטים ישנים הוא שוק שתמיד עובד ותמיד יש מי שירצה למכור סחורה ומי שירצה לקנות אותה. אם אתה כרגע נמצא בצד הרוצה למכור תכשיטים וזהב אך אינך מבין דבר בתחום אנחנו כאן בשביל לענות לך על כל השאלות ולדאוג לכך שתצא עם תמורה הוגנת עבור הסחורה שלך.

קניית זהב במרוקו - שווה במיוחד

קונים תכשיטים ישנים במזומן

נדהמת לגלות את כמות התכשיטים אשר עברה אליך בירושה ואין לך מושג מה לעשות איתם? בשביל זה אנחנו כאן. אנו נדע להעריך את שוויו של כל תכשיט גם אם הוא ישן מאוד או מפורק. חנות תכשיטים הגונה תדע לתת לך הצעה הוגנת במחירים הכי טובים בשוק עבור מכירת תכשיטים ישנים ומכירת זהב. כך תקבל את התמורה המגיעה לך עבור הסחורה באופן מיידי ובמזומן אם כך תרצה. בד"כ יוכלו לשלם לך גם בצ'קים או תמורת תכשיטים חדשים השווים בערכם לתכשיטים הישנים שאתה מעוניין למכור. סודיות מובטחת וכמובן גם נסיון, מקצועיות ואמינות בתחום.

איך ניתן לדעת כמה הזהב שברשותי שווה?

קיימים כיום ברשת האינטרנט מספר אתרי מכירת זהב, עם מחשבונים אשר מחשבים לך את ערכיו של גרם אחד של זהב בבורסה ומחשבים את שווי התכשיט שברשותכם. אלו הם מחשבונים אשר מחשבים באופן גס ולא מדויק. תוכל להשתמש באלו ותוכל גם לבדוק בעצמך את מחיר הזהב העדכני בכל יום אבל זוהי עבודת נמלים ולכן מומלץ לפנות אלינו ולחסוך לך את הזמן היקר שלך. אנו אנשי מקצוע אשר נוכל לסייע לך בתחום בזריזות ומהירות מכיוון שאנו חיים ונושמים את שוק מכירת תכשיטים ישנים ואת שוק מכירת זהב.

אז מאיפה מתחילים?

אנו ממליצים לך לקבוע פגישת הכרות. ככה קונה ומוכר יכולים ללמוד לסמוך אחד על השני ולהכיר קצת יותר לעומק, כי כאשר מדובר בכסף ידוע כי זהו נושא רגיש וכדאי ללמוד ולהכיר את האדם העומד מולך. לאחר שתכיר סוחר זהב הוא יוכל להציע לך תמורה הוגנת עבור מכירת זהב או מכירת תכשיטים ישנים אשר יש ברשותך. הוא יוכל לקנות ממך רק חלק מהסחורה או את הסחורה כולה. כמו כן הוא יוכל לשלם לך בכסף מזומן באופן מיידי או בצ'קים. ואם תרצה אף נוכל להחליף תכשיט ישן בחדש בעל אותו הערך.

חשוב כי תכיר כי ישנם מספר סוגים נפוצים של זהב בשוק. ישנו הזהב 14 קראט שהוא הנפוץ ביותר ומעט יותר מחציו הוא זהב וכל השאר אלו סגסוגות של מתכות שונות. ישנו זהב 18 קראט והוא בעל ערך של 75% אחוז זהב וכל היתר סגסוגת של מתכות אחרות. וכמובן ישנו את הזהב היקר והאיכותי ביותר שהוא זהב 24 קראט  - זהב טהור לחלוטין. נוכל להעריך לך כל תכשיט ואת הקראט שלו וכך לתת לך הצעה הוגנת בתמורה.

אז כל מה שנותר לך אם החלטת להתעסק במכירת תכשיטים ישנים ובמכירת זהב , הוא פשוט ליצור את הקשר הראשוני ומכאן תקבל הצעות מחיר, תשווה מחירים, ותקבל את כספך.