מאמרים

בר מצווה בטבע


  דמיינו את עצמכם מגיעים לפיקניק באזור כפרי ורגוע, מתכננים בילוי רגוע ושקט עם בן או בת הזוג, ולפתע מבין השיחים, מבצבצים חברים ובני משפחה אהובים, שבאו לחגוג לכם יום הולדת חגיגי. בר מצווה בטבע היא אירוע מקסים, מכל הבחינות. כיום ניתן להפיק מסיבות יום הולדת בטבע ברמה גבוהה, בעיצוב מוקפד, למסיבה אינטימית ומצומצמת, או מרובת משתתפים. ארגון האירוע יכול להיות מופקד בידי חברה שמתמחה בהפקת אירועים בטבע – והתוצאה תהיה מושלמת.

יש לי יום יום חג


מסיבת בר מצווה בטבע היא אירוע אחר, ייחודי ומקורי, שלא יישכח לזמן רב. המקום נקבע על פי טעמו האישי של החוגג, אלא אם מדובר במסיבת הפתעה. חברות הפקה רבות, המתמחות בהפקות של אירועים,  קטנים וגדולים, נותנים שימת לב מיוחדת למסיבות לא שגרתיות, כמו ימי הולדת, ומציעות אין ספור רעיונות יצירתיים ומעניינים לחגיגה בטבע, שהוא עצמו חגיגה אחת גדולה.

חוגגים בחיק בטבע


חגיגת בר מצווה בטבע יכולה להתקיים במקומות רבים ומגוונים. המקום יכול להיות קרחת יער קטנה ונעימה, במידה ומדובר במסיבה אינטימית עם מספר מוזמנים קטן, בגינה יפה ופורחת, או בחוף הים, בפרדס ריחני וכתום ובמקומות נוספים רבים. בר מצווה בטבע יכול להיות גם חלק מאירוע שטח במדבר או בגליל, עם לינה בקמפינג, והפיכת האירוע כולו לוף שבוע שכולו חוויה והנאות רבות.

לא חשוב מה הקונספט, חברות הפקת אירועים ישתמשו בטבע כתפאורה עיקרית, ויבנו מסביב לו תוספות שיתאימו למסיבת יום הולדת, החל משירותי הסעדה מעולים, אטרקציות לבר מצווה וכלה באמצעים לתאורה ולהשמעת מוזיקה. בנוסף, ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים, להכין מתנות מזכרת קטנות לאורחים, וכל מה שדמיונכם מוצת ממנו.

שיהיה במזל טוב

מסיבת יום הולדת בכלל, ומסיבת בר מצווה בטבע בפרט, היא אירוע כיפי ומהנה מאד. חתן או כלת השמחה חוגגים את יום הולדתם עם חברים קרובים ומשפחה אהובה, מקבלים מתנות, ויכולים להשאר לחגוג עד אור הבוקר, מאחר ורוב המקומות בטבע לא נמצאים בסמיכות לאזורי מגורים, כך שהמוזיקה והריקודים לא מפריעים לאדם. יום הולדת שמח!