מאמרים

טיולים לנסע העצמאי


טיולים לנוסע העצמאי שהם יוצאי דופן
אם אתם לא בדיוק אנשים סטנדרטים בכל מה שקשור לטיולים שלכם לחו"ל ויש בכם יצירתיות והרבה בטחון עצמי, הרי שיש כיום עבורכם טיולים בקונספט ייחודי ביותר לחו"ל – טיולים לנוסע העצמאי!
למה הכוונה?
כאשר מדובר על טיולים לנוסע העצמאי, מראש הכוונה היא לטיולים שהם מאד יוצאי דופן ושונים מהטיולים המאורגנים. אפילו מדובר לעתים על טיולים שונים מאד מאלו שאינם מאורגנים, אך מיועדים לרוב לקבוצות שונות כמו כמה חברים או בני משפחה. חשוב להבין שטיול משפחתי לאירופה הקלאסית שאיננו מאורגן, ממש לא נכנס לקטגוריה של טיולים לנוסע העצמאי. אז מה כן נחשב לטיול כזה, ואיזה דוגמאות אפשר למצוא?

יוצאים לבד לראות את העולם
למרות שאין זו הגדרה מחייבת, ברוב המכריע של המקרים טיולים לנוסע העצמאי ברחבי העולם, הם טיולים למקומות מרוחקים ומסקרנים במיוחד (מקומות שהם פסק זמן אמיתי מהחיים). הכוונה היא לרוב לטיולים שונים לאזורי מזרח אסיה ובפרט דרום מזרח אסיה. גם טיולים לדרום אמריקה נחשבים כנכנסים לקטגוריה זו. יש גם טיולים לאיי אוקיאניה שנחשבים כטיולים המיועדים לנוסעים עצמאיים. בשנים האחרונות, יש אפילו טיולים לאזורים של מזרח אירופה שהם פחות מיושבים - ונכנסים לקטגוריה זו.

כמה דוגמאות מיוחדות לטיולים
אם אתם מחפשים טיולים לנוסע העצמאי שיהיו יוצאי דופן אפילו בקנה המידה של הקטגוריה הנ"ל, אתם יכולים לצאת לדוגמה לטיולי שיט וצלילה. מדובר על טיולים אשר מתרחשים באזורים שהגישה אליהם היא אך ורק באמצעות כלי שיט. כך, אם תמיד חלמתם לדוגמה לבקר בקוטב הדרומי - אתם בהחלט יכולים לעשות זאת באמצעות שיט מיוחד, אשר לרוב יוצא מנקודות בדרום אמריקה.

ומה צריך לעשות לפני שמטיילים?

אם יש לכם חלום של טיולים לנוסע העצמאי שאתם מעוניינים להגשים בזמן הקרוב, צריך להבין שיש רק דבר אחד שמפריד ביניכם לבין הטיול - ההזמנה של הכרטיסים למקומות השונים. את זה אתם יכולים לעשות בקלות, כאשר אתם יוצרים קשר עם סוכנות נסיעות שתוכל לתאם עבורכם טיולים מיוחדים. שימו לב שהסוכנות צריכה להתמחות במגוון יעדים, ולתת לכם שפע של אפשרויות.