מאמרים

טיפים על טיולים לפיליפינים


טיולים לפיליפינים יכולים להישמע לכם כמו מסע שלא תרצו לעבור כי הוא פשוט לא מתאים לכם, כזה שיש בו טרקים משוגעים והרי געש פעילים שמתקרבים אליהם מרחק של כמה עשרות מטרים. יכול להיות שהמחשבה הזו היא מה שגורמת לכם לא להגיע למקום הזה וזה הזמן להבין מה באמת מחכה לכם שם.

ג'ונגלים מדהימים וייחודיים

אולי טיולים לפיליפינים מפנקים ומוכרים בעיקר בעקבות חופי הים הנדרים שלה וטיולים לפיליפינים בכל מקרה לא יכולים להתרחש בלי מעבר ברצועת החופים הזו לפחות בחלק אחד, אך אסור לשכוח גם את הג'ונגלים. הפיליפינים היא מדינה טרופית והיערות בה ירוקים ומיוחדים לאורך כל השנה, וכדאי מאוד שתצאו לטיול או לכל הפחות תתרשמו מהמקום ומהחלק הנפלא והמיוחד הזה של המדינה. ג'ונגלים אלו לא מסוכנים בכלל והם תיירותיים מאוד ממש כמו מקומות אחרים ביבשת.

חופי הים הם העניין המרכזי

כמו שכבר התחלנו לומר בפסקה הקודמת, חופי הים הם העניין הכי מרכזי שיש בטיולים לפיליפינים. כל מיש יוצא לטיול למקום יודע שחופי הים הם גולת הכותרת ואנו ממליצים לכם גם לפנות מספיק זמן לביקור בחלק הזה של המדינה. יכול להיות שהחופים מעט יבלבלו אתכם הרי יש הרבה ולפעמים להבין מה ההבדל זה דבר בלתי אפשרי, אך בכל זאת כדאי שתעמיקו מאוד במה יש לעשות בחוף לפני כן.

להגיע לפיליפינים בגלל התרבות

יכול להיות שהפן התרבותי פחות ימשוך אתכם להגיע לפיליפינים ויכול להיות שהוא אף יניא אתכם מלהגיע, אך אם תתעניינו בתרבות תבינו שאתם מרוויחים בגדול. התרבות הפיליפינית ובכלל של המזרח הרחוק מדהימה ושונה מאוד מהתרבות הישראלית וכך למעשה אתם יכולים לגלות הרבה דברים חדשים ולסדר את הסדר שיש לכם בראש לגבי המקום כאשר אתם מטיילים בו.