מאמרים

טיולים מאורגנים לארגנטינה


ישירות לבואנוס איירס

אתם מחפשים יעד ייחודי לטיול הבא שלכם בחו"ל? רוצים לחוות תרבות אחרת ונופים מיוחדים? המשיכו לקרוא ותקבלו את התשובה - טיולים מאורגנים לארגנטינה.

טיולים מאורגנים לארגנטינה מתחילים ומסתיימים בעיר הבירה בואנוס איירס. ההגעה היא בטיסות לנמל התעופה הבין לאומי של העיר. מהארץ אין טיסות ישירות, אלא טיסות עם חניית ביניים באירופה או בארה"ב. אפשר להגיע לבואנוס איירס מברזיל, אם הטיול המאורגן שלכם מתחיל שם, אבל נסיעה ברכב תיקח למעלה מעשרים שעות עד לעיר. מאורוגוואי ניתן להגיע לבואנוס איירס במעבורת.
  מטבעות וכסף

גם כשאתם יוצאים עם טיולים מאורגנים לארגנטינה יש להכין כסף מזומן. בארגנטינה המטבע המקומי הוא הפסו וכרטיסי האשראי המקובלים שם הם ויזה או מאסטרקארד, הרבה פחות אמריקן אקספרס או דיינרס קלאב. מומלץ להכין בסביבות 600$ כסכום שיהיה עליכם למן ההתחלה. בארגנטינה מקבלים גם המחאות נוסעים ללא בעיות.

טיולים מאורגנים לארגנטינה – אתרים בבואנוס איירס


אין טיולים מאורגנים לארגנטינה שלא יכללו את עיר הבירה בואנוס איירס. בעיר זו כיף לטיל ברגל וללכת לאיבוד בין סמטאותיה הרבות וליהנות מאוכל משובח כל שעות היום והלילה. בואנוס איירס היא בהחלט עיר אירופאית בלב דרום אמריקה ותוכלו ליהנות מכל מה שעיר מודרנית יכולה להציע לכם. המרכז התיירותי של בואנוס איירס מורכב משתי שדרות גדולות וניתן למצוא בהן מגוון מלונות, אכסניות, בתי קפה, מועדונים שונים וכדומה.

שדרת avenida de jolioהוא הרחוב הרחב ביותר בעולם ועומד על 125 מטר. לאורך הרחוב שוכנים בניין העירייה, התיאטרון הלאומי ועוד מבנים ציבוריים חשובים. בית הנשיא נמצא בכיכר דה מאיו ומהווה אטרקציה ארכיטקטונית מרשימה. רובע לה-בוקה הידוע כמרכז המהגרים האיטלקים יעניק לכם שפע של בתי קפה, מסעדות ותיאטראות שונים. בשדרה המרכזית תוכלו למצוא גם את האובליסק המפורסם של העיר שהפך לסמל שלה.

טיולים מאורגנים לארגנטינה – שמונה עשרה ימים של חוויה בלתי נשכחת

טיולים מאורגנים לארגנטינה ולבואנוס איירס יעניקו לכם 18 ימים של חוויה בלתי נשכחת בארץ מדהימה זו ובעיר נפלאה ותוססת זו.