מאמרים

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה


טיולים לדרום אמריקה - כללי

דרום אמריקה היא יבשת הממוקמת דרומית לאמריקה הצפונית. דרום אמריקה שוכנת בין האוקיינוס השקט לאוקיינוס האטלנטי. שטחה של דרום אמריקה הוא 17,840,000 קמ"ר והיא היבשת הרביעית בגודלה. יבשת זו היא יבשת מרתקת, גדולה ומגוונת וטומנת בחובה נופים מדהימים ותרבויות מיוחדות. טיולים מאורגנים לדרום אמריקה הם חוויה להרפתקנים ואוהבי הטבע. מדי שנה מטיילים רבים יוצאים אל טיולים מאורגנים לפרו, טיולים מאורגנים לברזיל ולשאר מדינות דרום אמריקה.

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה – גן עדן למטיילים

דרום אמריקה טומנת בחובה שפע אטרקציות מגוונת ביותר. ההרפתקנים שבנינו יוכלו ליהנות במהלך טיולים מאורגנים לדרום אמריקה משפע של טיולי טרקים, מסלולי הליכה מאתגרים, טיולי ג'יפים בשטח, טיולי אופניים, צניחה חופשית, בנג'י, טיפוס קרחונים וטיפוס על צוקים. אוהבי הטבע ייהנו מהיערות הגשם העצומים והחיות הנדירות אשר חיות שם או מטיול לגלפגוס, ארכיפלג האיים שהפך לפופולרי בקרב חובבי בעלי החיים.

חובבי המוזיקה והריקוד ייהנו במהלך טיולים מאורגנים לדרום אמריקה ממוזיקה ססגונית. קרנבלים רבים, וסגנונות ריקוד מיוחדים כגון, סלסה, סבמה, טנגו והמיוחד מבין כולם הוא ריקוד המשלב קפוארה ואומנות לחימה. ריקוד זה נפוץ ביותר בברזיל.

חובבי ההיסטוריה ייהנו משלל האתרים התרבותיים שדרום אמריקה מציעה. ברחבי דרום אמריקה ישנם שטחים של חפירות ארכיאולוגיות, מקדשים עתיקים, כפרים בעלי היסטוריה ארוכה, תוכלו למצוא אלו במהלך טיולים מאורגנים לארגנטינה, צ'ילה, פרו ועוד.
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה – ברזיל

ברזיל היא המדינה החמישית בגודלה בעולם. כל מי שיוצא למסע של טיולים מאורגנים בדרום אמריקה חייב לבקר גם בברזיל. ארץ שהיא אגדה. בברזיל יש תערובת מעניינת של תרבויות, אומנות, טבע ונופים. יערות גשם ענקיים בגודלם, קרנבלים ונהרות פראיים.

בצפון ברזיל ניתן למצוא את האמאזונס, יערות גשם ואינדיאנים שחיים בג'ונגל.
במרכז ברזיל ניתן למצוא את הערים הקטנות יותר, המלאות באומנות מודרנית ותרבות.
בדרום מזרח ברזיל ממוקמות הערים הגדולות והמיוחדות ביותר של ברזיל ריו דה ז'נרו וסאו פאולו.

התרבות בברזיל מתמקדת בעיקר בתחום המוזיקה. הקרנבל בריו תופס חלק ניכר מתרבות זו. טיולים מאורגנים לדרום אמריקה כדאי לתכנן במהלך חודשי הקרנבל שכן הקצב של המוזיקה והריקוד ממלא את כל החושים ומספק חוויית שחרור אדירה אשר מעולם לא חוויתם. כל עיר ועיר חוגגת את הקרנבל בדרך שונה ולכן מומלץ לבקר במספר ערים במהלך הקרנבל על מנת לטעום מהכול.