מאמרים

טיול בפיליפינים


חיילים משוחררים אחרי צבא מחפשים לעיתים קרובות יעדים שאליהם הם יכולים לטוס. ביקור ביעדים מסוימים מהווה עבור חיילים משוחררים אחרי צבא דרך מצוינת לנקות את הראש, להתרענן  לקראת תחילת הלימודים או לבלות עם חברים. עם זאת, חיילים משוחררים לא תמיד מצליחים למצוא את היעדים שמתאימים להם עבור טיול אחרי צבא. בהקשר הזה כדאי להמליץ על טיול בפיליפינים שמתגלה בתור פתרון אידיאלי מהרבה בחינות.

מבחינה כלכלית, חיילים משוחררים אחרי צבא יכולים לצאת לטיול בפיליפינים בעלות משתלמת. יש טיסות ישירות ועקיפות לאיי הפיליפינים כמעט לכל אורך השנה ועונות התיירות המומלצות נמשכות בין דצמבר ועד מאי. בנוסף, חיילים משוחררים יכולים לשלב טיול בפיליפינים עם יעדים אקזוטיים אחרים ברחבי העולם. אפשרות אחרת היא לבקר בפיליפינים לפני או אחרי טיול במזרח ויש כאלה שמשתמשים באיי הפיליפינים על מנת לנוח מהטיול הגדול.

מסלולים ואטרקציות בפיליפינים עבור חיילים משוחררים

חיילים משוחררים בוחרים טיול בפיליפינים גם בגלל המסלולים והאטרקציות. מבחינת פעילויות למשל, כמעט כל אי בפיליפינים מציע חוויה מעט שונה. התרבות של איי הפיליפינים זהה בכל המקומות אך אופי האיים עצמו ייחודי. חיילים משוחררים יכולים לתאם את הטיול לפי סדר עדיפויות שיש להם, מסגרת התקציב שעומדת לרשותם וכמובן לוח הזמנים.

כמו כן, היתרון של טיול בפיליפינים אחרי צבא הוא שישראלים לא צריכים אשרת כניסה כדי להיכנס למדינה. גם חיילים משוחררים יכולים להיכנס לפיליפינים בלי בעיות ולקבל אשרת כניסה אחרי הנחיתה בשדה התעופה. אשרת הכניסה שמקבלים ישראלים היא לתקופה של 59 ימים וניתן להאריך אותה במשרדים המרכזיים שנמצאים במנילה. לבסוף, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע שמארגנים טיולים לפיליפינים ולקבל מהם המלצות על אטרקציות ופעילויות מיוחדות.