מאמרים

טיול לקובה


טיול לקובה – מסע רומנטי על שנות ה-50

קובה! רק אזכור השם שלה גורם לויברציות של ריגוש ופנטזיות על חופים קסומים, ריקוד סלסה סוחף והרבה הרבה מוזיקה סוחפת ואנשים טובים. טיול לקובה הוא באמת אחת המתנות היותר שוות שתוכלו לפרגן לעצמכם. קובה נחשבת (ובצדק) לאחת המדינות המסקרנות, המרתקות והסקסיות ביותר בעולם! המדינה שהביאה לאוויר העולם את להקת 'לה בואנה ויסטה דה סושיאל קלאב' המעולה ואת פידל קאסטרו, ואת הסיגרים, ואת צ'ה גווארה (שהוא בכלל ארגנטינאי) ואת הרומבה והסלסה ועוד כל כך הרבה דברים שאתם פשוט חייבים לראות.

טיול מאורגן לקובה – חוויה מושלמת

על מנת לחוות את קובה כמו שצריך מומלץ לקחת טיול מאורגן. קובה, הינה מדינה שנראה שהחיים נתקעו בה בשנות ה- 50, מכוניות רוסיות ישנות משייטות בכבישים, סימני המהפכה עדיין נראים בשטח והאנשים בקובה עדיין חולמים על ימים טובים יותר. סנטיאגו, הוואנה, חיי הלילה התוססים, המוזיקאים שמציפים את הרחובות, השמחה המהולה בעצב נוכח המצב הקשה, פידל, כל אלה ועוד שזורים בנופיה המרהיבים של קובה, בחופיה הנוצצים ובמדינה הקסומה שרק בשנים האחרונות החלה לפתוח צוהר אל המערב. באמצעות טיול מאורגן תוכלו "לדלג" על הבירוקרטיה הקובנית, שמערימה לא מעט קשיים על המטייל הבודד. טיול מאורגן לקובה לרוב נמשך עד 15 יום במהלכם אתם זוכים לטעום ממה שיש לקובה להציע, ואוי כמה שיש לה!

טיול לקובה – בחירת מדריך

בזמן כשתבחרו טיול לקובה, מומלץ לשים דגש על המדריך שילווה אתכם. החשיבות של המדריך בסוג טיול כזה היא עצומה, מעבר להיותו מקור ידע הוא גם צריך לדעת להכניס אתכם לאווירה ולקצב, כי לקובה יש קצב משלה ומדריך מנומנם שלא ידע להעביר את הצבעים, הניחוחות והסקסיות של המדינה הזאת יכול להרוס לכם את הטיול וחבל. לכן, לפני שאתם בוחרים מדריך וקבוצה מומלץ ללכת ולשמוע את המדריך קודם לכן באחת ההרצאות כדי שתראו האם אתם מתחברים אליו או לא.

טיולים מאורגנים לקובה – ממש חזרה בזמן


טיול מאורגן לקובה אינו דומה לשום טיול שעשיתם קודם לכן. יש בקובה משהו מיוחד, קובה מזכירה בהרבה מובנים סרט רומנטי אבל עם סוף טראגי, כי בשורה התחתונה לא קל לחיות בקובה כמקומי. לכם כתיירים יש אפשרות נדירה להציץ לתוך עולם שכבר כמעט ואינו קיים יותר. אז אחרי כל ההקדמה הזאת, כל מה שאתם צריכים זה רק מצב רוח טוב, כרטיס טיסה וקדימה לקובה!