מאמרים

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה


ויטנאם וקמבודיה הן מדינות השוכנות בדרום מזרח אסיה. קמבודיה היא מדינה קטנה יחסית, מדינה ענייה, אשר מנסה להתאושש מהמלחמה הקשה אשר התרחשה בה בשנת 1967. ויטנאם היא מדינה מגוונת ומעניינת מאוד, תושבי ויטנאם מתפרנסים בעיקר מחקלאות. הגידול העיקרי במדינה זו הוא אורז. ויטנאם התברכה בנופים מרהיבים עוצרי נשימה ואתרי תיירות רבים.

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה מאפשר הצצה לאתרי טבע מרהיבים, נופים קסומים ואוכלוסיה מגוונת ומרתקת ביותר.

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה - מקומות שחובה לבקר

• טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה הוא טיול אשר כדאי להקדיש לו שבועיים לפחות. יש מספר אתרים מדהימים שחובה לבקר בהם כאשר מגיעים לאזור. בקמבודיה מומלץ לבקר במקדשים העתיקים, מקדשי האנקור ואט, בחופי קמבודיה הממוקמים בדרום מערב המדינה ובבירת קמבודיה, פנומן, שהיא עיר מרתקת בפני עצמה. גם חיי הלילה בקמבודיה מגוונים ומהנים מאוד. אפשר לפקוד את הבארים והמועדונים בעיר וליהנות מאווירה שונה וסוחפת.

• בויטנאם כדאי מאוד לבקר בעיירות אשר ממוקמות על קו החוף. אחת העיירות המעניינות ביותר היא עיירת החייטים. בעירה זו אפשר לתפור חולצות, מכנסיים וחליפות בהתאמה אישית ובמחירים זולים ביותר. במהלך טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה חובה לבקר בחוף הים הסיני ולחוות את אחת מחוויות הצלילה המדהימות ביותר אשר מצויות באזור.

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה חושף את המטייל לעולם לא מוכר, שונה ומעניין. מומלץ לא להגיע לאזור בחודשי החורף, בין דצמבר למאי, זוהי העונה הגשומה של השנה והפחות אטרקטיבית לטיול.

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה - דרכי תחבורה

• בקמבודיה יש רשת כבישים סבירה בהחלט, כלי הרכב הנפוץ ביותר במדינה זו הוא ה"טוק טוק" אשר קרוי על שם הרעש הנוצר בעת הפעלת המנוע של הרכב. רכב זה מיוצר בתאילנד ומיובא למדינות נוספות כמו סין, הודו ופקיסטן.

• בויטנאם, לעומת זאת, יש קווי אוטובוסים רבים ורשת כבישים שתמיד עמוסה מאוד. הנסיעה באוטובוס במהלך טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה היא מאוד זולה, ולכן זו דרך התחבורה המומלצת ביותר לכל התיירים המטיילים באזור.