מאמרים

טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה


מקסיקו וגואטמלה - איזה טיול מדהים

לכל החולמים על מסע אל התרבויות הגדולות של אמריקה התיכונה כמו האצטקים, המאיות, האולמקים והטיאוטיוואקנים, שחייו בה לפני אלפי שנים והשאירו אחריהם ערים מרשימות, פסלים מסתוריים, פירמידות אדירות, מטבחים אותנטיים עשירים ובעיקר הרבה סודות רוחניים אפלים, טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה – יכול להיות הפתרון המושלם. מדובר באחד הטיולים המרתקים והרפתקניים שיש, המציעים למטיילים מגוון עצום של חווית נדירות, כמו גם לא מעט סכנות האורבות למטיילים לא מנוסים אי שם עמוק בג'ונגלים הסבוכים.

זהו טיול נפלא הן למשפחות עם ילדים והן לזוגות בירח דבש ובשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים, לא רק תרמילאים אחרי צבא, יוצאים לטייל במסגרת של טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה.


טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה – מרכז אמריקה

במסגרת של טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה תוכלו ליהנות מחוויה נדירה מסוגה, המשלבת כל האתרים החשובים והעיקריים באמריקה המרכזית. למעשה, אמריקה המרכזית היא אזור וולקני ערני, המאופיין בהרי געש פעילים וביערות גשם מרהיבים. זהו מקום הולדתה של אחת הציוויליזציות הגדולות שנוצרו בעולם הקדום, בעלות ארכיטקטורה מונומנטאלית ואמנות דרמטית, כמו גם ידע עשיר בשירה מעודנת, בכתב מפותח ובאסטרונומיה. בהמשך, המקום הפך לביתם של אינדיאנים עטורי נוצות, אמריקנים שהגיעו בעקבות הבהלה לזהב וחיות בר נדירות במינן.


טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה - מקסיקו


במסגרת של טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה התחנה הראשונה היא מקסיקו, הנחשבת לגן עדן למטיילים. זוהי ארץ נדירה ביופייה ומגוונת להפליא בכל הקשור לתרבויות ולמסורת – ספק ספרדית, ספק אינדיאנית. במקסיקו יש הכל: נופי מדבר צחיחים, הרי געש עטופים בשלגים, חורבות של ערים עתיקות ומושבים קולוניאליים, ערים מתועשות, אתרי נופש יוקרתיים ועוד מגוון עצום של חיות, דגים וציפורים.

מה גם, מקסיקו מציעה חוויה קולינארית יוצאת דופן, תוך שהמטיילים מוזמנים להכיר את שלושים זני הפלפלים השונים הגדלים במקסיקו.


טיול מאורגן למקסיקו וגואטמלה – גואטמלה

גואטמלה, שגם היא נמצאת על מסלול הטיול המאורגן במרכז אמריקה וגובלת במדינת מקסיקו, זוהי ארץ מרהיבה ביופייה המציעה למטיילים מגוון עצום של פעילויות מרתקות. גואטמלה נחשבת לארץ האביב הנצחי וכוללת את המספר הגדול ביותר של נופים ואנשים שונים שתוכלו לראות במקום אחד. מטיילים רבים מגיעים מדי שנה לגואטמלה ונהנים מיופיה.

גואטמלה שוכנת בין האוקיינוס השקט והים הקריבי ומאופיינת כבעלת השפעה של תרבות המאיה ותרבות הקולוניאליזם הספרדי, הניכרים בה היטב עד היום. בגואטמלה תוכלו לבקר באגם אטיטלן המפורסם הנחשב לאחד היעדים התיירותיים המרכזיים של המדינה. המשוררים מדמים אותו לעין כחולה של ציקלופ ענק והרומנטיקנים מכנים אותו כ"היפה באגמי תבל".