מאמרים

טיפים להזמנת טיסה לפיליפינים


טיסה לפיליפינים מבטיחה נחיתה ביעד תיירותי אקזוטי ויוצא דופן. הבעיה היא שהדרך להזמנת הטיסה עלולה להיות ארוכה ומתסכלת, בעיקר אם לא עושים אותה בצורה נכונה. הפתרון הוא כמו תמיד להשקיע קצת זמן בבחירה נכונה של הטיסה ולהכיר את ההבדלים בין האופציות שעל הפרק. כמו כן, תמיד אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל המלצות על הזמן הנכון להזמנת טיסה והפקת טיול באיי הפיליפינים והאזור.

הטיסה המושלמת היא זו שמציעה עבורנו תנאים אידיאליים. הורים לילדים למשל מחפשים טיסה בשעות הבוקר, בעוד תרמילאים יעדיפו לחסוך בהוצאות ואין להם בעיה לטוס בשעות הקטנות של הלילה. המסקנה היא שאין טיסה אחת שמתאימה לכולם ושלכל טיסה לפיליפינים יתרונות וחסרונות אחרים.

הסוד הוא להתאים את תנאי הטיסה למה שאנחנו צריכים ומצפים. בשביל זה צריך לקבוע סדר עדיפויות מסוים ולהשתמש במנועי חיפוש להשוואת מחירי טיסות. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלא תמיד המחיר הכי נמוך הוא גם המשתלם ביותר. לפעמים מחירים נמוכים של טיסות מעידים על שעות לא נוחות ולרוב עדיף להתגמש קצת בעלות הכללית בשביל לנחות ערניים ביעד.

כמה עולה טיסה לפיליפינים?

המחיר של טיסה לפיליפינים משתנה לאורך השנה. בעונות תיירות מבוקשות המחיר צפוי לזנק כלפי מעלה, בעוד בעונות החורף או בתקופת השגרה הוא צפוי דווקא לרדת. כאן הטיפ הוא לעקוב למשך כמה ימים אחר המחירים באתרי האינטרנט אך להזמין את הטיסה כ-4-5 חודשים מראש. הזמנה של הטיסה בתקופה כזו תצמצם למינימום את ההשפעה של הביקוש על המחיר ותסייע לחסוך בהוצאות.

בכל מקרה, הוצאה חד פעמית על טיסה לפיליפינים היא בגדר השקעה משתלמת. איי הפיליפינים מציעים חוויה מושלמת והטיסה שווה את המאמץ.