מאמרים

טיסות לניו יורק


חמשת אתרי החובה בניו יורק שאסור לפספס | מאת: דנה מודן

ניו יורק, אחת הערים המתויירות ביותר בעולם, מציעה למבקריה הכול מהכול. מדי שנה עולים על טיסות לניו יורק מאות אלפי ישראלים, המעוניינים לפגוש מקרוב את העיר המיוחדת הזו. טיסות לניו יורק, היוצאות אליה בכל שבוע, מאפשרות ליהנות ממגוון של אטרקציות שונות, המתאימות לכל אחד ולכל סגנון. אם אתם מתכננים לעלות על טיסות לניו יורק בקרוב, הנה חמשת אתרי החובה בעיר, שלא תרצו לפספס בעת הביקור שלכם.


פסל החירות

טיסות לניו יורק הן הזדמנות לראות מקרוב את אחד הסמלים הידועים של העיר ואולי בין הסמלים הידועים של ארצות הברית כולה. פסל החירות, שניתן במתנה על ידי ממשלת צרפת לתושבי ניו יורק בשנת 1886, ממוקם על אי החירות והוא בין האטרקציות המצולמות ביותר בעולם. אם אתם עולים על טיסות לניו יורק ומגיעים אל העיר, תוכלו לצאת לשייט שייקח אתכם ישירות אל האי או אל שייט, איתו תוכלו לשוט סביב הפסל ולצפות גם בנופיה של העיר. כדי להגיע אליו תוכלו לעלות על מגוון של מעבורות, היוצאות אליו בתדירות גבוהה מאזור מזח באטרי שבדרום מנהטן.


הסנטרל פארק

אם אתם עולים על טיסות לניו יורק, אל תפספסו ביקור באחד הפארקים המפורסמים ביותר בעולם – הסנטרל פארק. הפארק הענק הזה, ששטחו מגיע לכ – 3.4 קמ"ר, נמצא ממש במרכז העיר ונחשב יעד תיירותי פופולארי במיוחד. טיסות לניו יורק תיקחנה אתכם אל הבועה הירוקה של העיר הענקית, שהינה מקום מצוין לבילוי של כמה שעות. בתוך הפארק תוכלו למצוא כרי דשא ענקיים, גן חיות, אגם עם סירות, הפעלות ואטרקציות לילדים ומסלולי הליכה, ריצה ואופניים.


כיכר טיימס

טיסות לניו יורק הן הזדמנות לבקר באחת הכיכרות הפופולאריות ביותר בעיר, כיכר טיימס. הכיכר, שממוקמת על מפגש הרחובות 42 וברודווי, הוכרזה ככיכר באופן רשמי בשנת 1904 ומאז מושכת אליה מקומיים ותיירים רבים. שלטי הניאון הענקיים שבה הפכו אותה לכיכר צבעונית ומיוחדת בעיקר בשעות הערב וגם האירועים הרבים שמתקיימים בה, כמו חגיגות הסילבסטר מדי שנה, מהווים אחת הסיבות להיותה מרכזית ומבוקשת כל כך.


בניין האמפייר סטייט

אם אתם עולים בקרוב על טיסות לניו יורק, בניין האמפייר סטייס הוא אטרקציה שהיא בגדר חובה. טיסה לניו יורק היא הזדמנות נפלאה לבקר בגורד השחקים הגבוה הזה, המהווה אחד מסמליה הידועים של העיר. הבניין, שמגיע לגובה של 381 מטרים, נחשב הבניין הגבוה ביותר בעיר ונפתח באופן רשמי לציבור בשנת 1931. אם אתם מגיעים אליו, תוכלו לעלות אל קומת הגג שלו וליהנות מתצפית פנוראמית יפהפייה על העיר כולה.


הצגות בברודווי

אם אתם חובבי תיאטרון ומחזות זמר, אל תפספסו ביקור בברודווי. בשדרה הארוכה הזו תוכלו למצוא את התיאטראות הטובים ביותר בעיר. תוכלו לצפות בהופעות תיאטרון ידועות או במחזות זמר מפורסמים וליהנות מערב תרבותי בלתי נשכח.